Bilgi

Altın çakıldı! Altın neden düşüyor? ONS Altın ne kadar düşecek uzman açıkladı!

Altın çakıldı! Altın neden düşüyor? ONS Altın ne kadar düşecek uzman açıkladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Altın çakıldı! Altın neden düşüyor? ONS Altın ne kadar düşecek uzman açıkladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Altın çakıldı! Altın neden düşüyor? ONS Altın ne kadar düşecek uzman açıkladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Altın çakıldı! Altın neden düşüyor? ONS Altın ne kadar düşecek uzman açıkladı!

Haziran ayında 550 TL gören gram altın gün içinde sert düştü. Altın neden düşüyor? Altın ne kadar daha düşecek? Altın’da sert düşüsün sebebi belirlendi!

Altın çakıldı!

Gram Altın, Çeyrek altın 11 Haziran günü çakıldı. 550 TL düzeyleri göre Gram altın, an itibariyle 506 düzeylerine indi. Çeyrek Altın ise 11 Haziran 2021 Cuma günü 832 TL’den satış görüyor. Altın düşme sebebi merak ediliyor!

Esnafa ilaç olacak o ödemeler başlıyor! Başvuran esnaflar faydalanacak, kaçırmayın

Esnafa ilaç olacak o ödemeler başlıyor! Başvuran esnaflar faydalanacak, kaçırmayın

Altın neden düşüyor?

Dolar’ın 8,80 düzeysinden 8.30 inmesi Altın’ı da etkiledi. Gram Altın 505’e çekilmiş durumda. Destek alanına kadar ulaşan Gram Altın daha da düşmesi bekleniyor. Dolar aşağı giderken ONS altın tarafı şu an için altını biraz daha ayakta tutuyor.

Altın ne kadar daha düşecek?

Dolar ve ONS içindeki bağlantı gibi neden Dolar düşüyor sorusu da altını etkiliyor. Hem Türkiye’nin yeni bir altın rezervi bulması, Hem Recep Tayyip Erdoğan ve Biden yapacağı görüşmenin olumlu geçeceği bilgisi Dolar’ı düşürürken Altın’ı da bununla birlikte düşürüyor. 

Ağrı’da bulunan Altın için resmi açıklama gelirse Altın’ın biraz daha düşeceği gelen bilgiler içinde. Gram Altın için hedef 475 TL düzeysine kadar indi. Gün içinde altın değişik hareketler yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün