Diziler

Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu)

Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu)

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Arıza dizisine Ali Rıza’nın babası olarak katılan oyuncumuzu yakında zamandan tanıtacağız. O3 Medya imzalı Arıza dizisi 13 Eylül 2020 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Arıza dizisinin başrolünde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Olgun Toker ve Ahmet Mümtaz Taylan bulunmaktadır. Her pazar Show Tv ekranlarında karşımıza çıkan Arıza dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Arıza dizisinde yeni katılan oyuncu daha yakında zamandan tanıtacağız ve Arıza dizisi Ali Rıza’nın babası kimdir? Arıza dizisi Ali Rıza’nın babasına hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın babası Kimdir?

Senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı ve her pazar Show Tv ekranlarında seyircilerle buluşan Arıza dizisine yeni katılan, Ali Rıza’nın babasının nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Ali Rıza kişiliğinin babası olarak karşımıza çıkacak olan karakter önümüzde ki bölüm ekranlarda olacaktır. Bizler Ali Rıza’nın babasının nasıl bir karaktere sahip olduğu ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle sunacağız.

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın Babasına Kim Hayat Veriyor?

Oldukça Usta isimleri yer aldı Arıza dizisine yeni katılan ve Ali Rıza kişiliğinin babası olarak karşımıza çıkacak olan insana usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Arıza dizisine yeni katılan oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu daha yakında zamandan tanıtacağız ve Cem Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Cem Kurtoğlu Kimdir?

61 yaşındaki Usta oyuncumuz 31 Temmuz 1959 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olan oyuncumuz bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda ardından ise İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz 100’ün üzerinde çalışmada seslendirme yapmıştır. Kamera karşısında ilk defa 1982 senesinde Preveze Öncesi isimli proje ile geçen Cem Kurtoğlu, önceden İntizar, Hekimoğlu, Yaprak Dökümü, Galip Derviş, Arka Sokaklar, Küçük Ağa, Kurşun gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Bugüne kadar onlarca dizi ve filmde boy gösteren usta oyuncumuz en son Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu ekibinde bulunan yer almaktaydı, önümüzdeki günlerde Savaşçı dizisinde de bulunacak olan oyuncumuz Arıza dizisine Ali Rıza’nın babası olarak katılmıştır.

Cem Kurtoğlu Yer Aldığı Diziler

Arıza – 2021 Ali Rıza’nın babası
Savaşçı – 2021 – Mösyö
Gençliğim Eyvah – 2020
Kurşun – 2019 – Fahri Önal
Küçük Ağa – 2015
Kahireli Palas – 2013 – Muzaffer Kahireli
Yıllar Sonra  – 2011 – Kadir
Kurşun Bilal –  2011 – Faruk
Umut Yolcuları – 2010 – Kemal
Yaprak Dökümü – 2009 – Konuk Oyuncu
Yağmurdan Sonra – 2007 – Hulusi
Arka Sokaklar -2006 – Konuk Oyuncu
2004: Şubat Soğuğu – Yakup Kenanlı
2003: Hekimoğlu – Arslan
2002: Sırlar Dünyası
2000: Savunma
1986: Duvardaki Kan
1985: Bugünün Saraylısı
1991: Yol Palas Cinayeti – Mükerrem
1993: Son Söz Sevginin – Vedat
1992: Son Umut
1998: Marziye
1982: Preveze Öncesi

Cem Kurtoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce yüzlerce çalışmada bulunan ve hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen Usta oyuncumuz sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamı ile alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 437 gönderisi ve ortalama olarak 3 bin takipçisi bulunmaktadır. Cem Kurtoğlu’nun resmi instagram hesabı: @cemkurtogluu

Cem Kurtoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

61 yaşındaki usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Usta oyuncumuzun evli olduğu bilinmektedir fakat oyuncumuzun eşinin kim olduğu bilinmemekte. Cem Kurtoğlu’nun Can ve Mert adında da iki oğlu mevcuttur.

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın Babası – Cem Kurtoğlu Kıyafetleri

Önümüzde ki bölüm Arıza dizisiyle ekranlara göreceğimiz usta oyuncumuz şimdiye kadar bir çok başarılı çalışmada karşımıza gelmiştir. Oyuncumuzun giydiği kıyafetler de sevenleri aracılığıyla merak konusu olmaya devam ediyordir. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun özel yaşamında ve Arıza dizisinde giydiği, ceket, pantolon, gömlek, mont, kaban, kazak, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Arıza dizisine yeni katılan oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun ve Arıza dizisinde oynayacağı Ali Rıza’nın babası kişiliğini yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün