Diziler

Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak?

Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak?

Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak? Camdaki Kız dizisi perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Lakin yayın günü ile alakalı bir değişiklik yapıldı. Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe yayına girecek diye açıklama yapılmış tanıtım fragmanlarında gösterilmişti. Lakin yayın tarihi bir hafta ileri alındı. Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe değil de 8 Nisan perşembe yayına girecek.

Camdaki Kiz dizisi Burcu biricik (1)

Camdaki Kız Dizisi Neden Başlamadı?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı Camdaki Kız dizisi yönetmen koltuğunda Nadim Güç otururken konusunu Seda Altaylı Turgutlu yazıyor. Camdaki Kız dizisi başrollerini Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu paylaşırken oyuncu ekibinde bulunan Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız dizisini merakla bekleyen seyirciler 1 Nisan perşembe günü Kanal D ekranlarında yayına girecek diye beklerken yayınlanmadığı görüp üzülebilirler.

camdaki kiz dizisi 8 Nisan persembe yayinlanacak

Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe yayınlanmayacak. Camdaki Kız dizisi 8 Nisan perşembe akşamı yayınlanma kararı aldı. Camdaki Kız dizisi muhteşem hikayesi ve oyuncu kadrosu ile fragmanları yayınlanmaya başladıktan ibu yana dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle son kez Kırmızı Oda dizisinde birlikte rol alan Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’i partner olarak birlikte oynatmak gerçekten müthiş bir fikir. Çünkü Kırmızı Oda’da iki oyuncunun uyumu herkes aracılığıyla beğenilmiş ve senaryo gereği ayrılmalarına herkes üzülmüştü. Yeni bir dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nu izlemek herkesi tatmin edecektir.

Camdaki Kiz dizisi 8 Nisan persembe basliyor

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli hikayesinden bir araya getirilen, gerçek bir aşk öyküsünü anlatacak olan dizinin konusunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme alıyor. Burcu Biricik ve müthiş bir oyuncu kadrosunun bulunduğu Camdaki Kız dizisinin ne zaman yayınlanacağı seyirci aracılığıyla merak ediliyor. Tanıtım fragmanlarında 1 Nisan olarak görülse de son değişiklikle Camdaki Kız dizisinin 8 Nisan perşembe yayınlanacağını aktarabiliriz.

Camdaki Kiz dizisi neden baslamadi

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile 8 Nisan perşembe akşamı karşınızda olacak. Camdaki Kız dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce başarılı bir dizi olur mu? Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun partner olması sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağıya yazınız. Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe 20.00’de Kanal D’de başlıyor…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün