Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Son Cemre Dizisinde!

Masumiyet dizisisinin final yapması sonrası Mehmet Aslantuğ ara vermeden yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 

Yılların evlilikleri ile örnek gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ seneler sonra yeniden bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 

1997 senesinde ekranlara gelen ve dönemin en fazla izlenen dizisi olan Sıcak Saatler ile hatırlanan ikili yeniden aynı dizi de bir araya gelecek. 

Masumiyet dizisi halen yeni final yapan Mehmet Aslantuğ karısı Arzum Onan ile birlikte Sıcak Saatler dizisinin devamı olacak olan Son Cemre adlı dizi ile yeniden sevenleri ile bululşacak. İkilinin bu yeni projesi daha şimdiden heyecan yarattı.

Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!

Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!

Eşinin İstedi Setlere Döndü!

Uzun senelerdır ekranlardan uzak kalan Arzum Onan, setlere eşinin ricası ile yeniden dönmeye karar verdi. Yeni dizi Son Cemre, ikilinin seneler önce olduğu Sıcak Saatler dizisinin devamı niteliğinde olacak. Son Cemre’de Arzum Onan ile Aslantuğ, seneler önce hayat verdikleri karkterler Sedat Yalçın ve Buket Hazal’ın seneler sonra değişen hayatları ile ekranda yayınlanacak.

Son Cemre dizisinin kadrosunda bulunan Arzum Onan ve Mehmet Aslatuğ’un bunun yanında bi hayli mühim isimlerin bulunacağı bir kadro bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker