Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!

Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!

TRT’nin bi hayli beğeni alan dizisi Seksenler ilk sezon ruhunu yeniden canlandırmaya çalışıyor. Dizinin bi hayli beğeni alan ismi diziye geri dönüyor.

Rasim Öztekin’in ölümü sonrası büyük bir kan kaybeden Seksenler’e bi hayli beğeni alan isim geri dönüyor. Seksenler dizisinin Çağatay’ı tecrübeli oyuncu İlker Ayrık diziye geri döndü!

Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!

Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!

İler Ayrık’a Zeynep Demirel Amelia rolü ile eşlik edecek. Seksenler’in Çağatayı İlker Ayrık diziye geri döndü! Fehmi ve Rukiye’nin ufak oğulları Çağatay ilk sezon ruhu ile diziye geri döndü.

Dizide Çağatay, Belçika’ya gitmiş olarak gösterilmişti. İler Ayrık’ın oynadığı Çağatay kişiliği Belçika’dan eşi Amelia ile geri dönecek.

İlker Ayrık, Seksenler dizisine geri dönmesiyle alakalı olarak “Burası zaten benim ailem gibiydi. Eve geri dönmüş gibi hissediyorum” açıklamasında bulundu.

Seksenler dizisine Çağatay’ın Belçikalı eşi Amelie olarak katılan Zeynep Demirel, ise  “Seksenler dizisinin usta oyuncularıyla kamera karşısına geçtiğim için mutlu ve heyecanlıyım. Kendimi çok şanslı hissediyorum” diyerek duygularını kelimelerine ekledi.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker