Diziler

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady olan diziden bir araya getirilen, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca’nın  oturduğu ve konusunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay’ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi yayın yaşamına başlamak için gün sayıyor.

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in olduğu ve kadrosunda bulunan Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi isimlerin olduğu FOX TV’nin iddialı yazlık dizisi 18 Haziran Cuma günü yayın yaşamına başlıyor.

Geçen sezon pandemi nedeni ile çok az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin bu sezon bir çok yazlık dizi yer alıyor. Kanalların reyting savaşları yaz dizileri için de tüm hızıyla sürdürmekte. Birbirinden iddialı diziler Haziran ayında yayın yaşamına başlıyor. 

Aşk Mantık İntikam dizisinin ilk fragmanı yayınlanarak merak uyandırmayı başardı. Farklı konusu ve kuvvetli kadrosu ile sosyal platformda dikkatleri çekti. Maddi ve manevi sorunlar nedeni ile boşanan bir çiftin seneler sonra yollarının değişik bir noktada kesişmesi ile gelişen hayat hikayelerini konu edinmektedir.

Aşk Mantık İntikam Konusu!

Esra garsonluk yapmaktadır. Lakin yaşamın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Lakin bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Başlayacak?

Aşk Mantık İntikam 18 Haziran Cuma günü saat 20:00’de Fox TV’de başlıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün