Biyografi

Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti!

Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti!, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor sürpriz eleme! 8 Haziran elenen isim sızdı! Exxen SMS sonuçları şok etti!

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Survivor’da sürpriz eleme. Her hafta salı bir yarışmacının veda ettiği Survivor sürpriz bir eleme gerçekleşti. Dün gece çekilen Survivor elemesinde veda eden isim şok etti! Survivor elenen isim büyük şampiyon adayları içinde yer almıştı!

Survivor 8 Haziran 2021 kim elendi?

Survivor bu hafta elenen isim kim oldu sorusu belirlendi! Yayına girdiği salı akşamları eleme günü olan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ve Steven içinde kıyasıya rekabet elenen isim sızdı. Aleyna ve Ayşe kavgası Acun Ilıcalı çileden çıkartmıştı. Survivor 8 Haziran kim elendi? Survivor veda eden isim kim sorusu yanıt buldu!

Survivor Aleyna elendi mi?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu elenecek mi sorusu yanıt buldu. Survivor yüksek SMS alan Aleyna bu hafta elenmedi. 8 Haziran SMS’de zirvede bulunan Aleyna Kalayıcığlu programda kalmaya devam edecek.

Survivor Ayşe mi elendi?

En çok araştırılan sorulardan biri bayan yarışmacı mı erkek yarışmacı mı elenecek soru oldu. Bayan yarışmacı Survivor 2021 veda ederse herşeyin tamamen değişeceği Survivor beklenen olmadı. Aşye programa sürdürmekte. Ayşe ve Aleyna savaşı da yarışı da izlenmeye devam edecek. İşte 8 Haziran Exxen SMS sıralaması elenen isim!

Survivor Steven elendi!

Survivor 8 Haziran Exxen SMS sonuçlarına göre veda eden isim Steven oldu! Steven yarışmanın performans olarakta şampiyonluk olarakta en büyük adaylarından biriydi. Lakin Steven elenmesi kaçınılmaz oldu! Survivor şok eleme ile Steven yarışmaya veda ettii. 

Steven hayranları isyanda!

Her hafta statejiyle birileri kaybeden takım da Dora kalıp Steven elenmesi şok etkisi yarattı. Dora varken Steven adını yazanlar Ayşe ve Aleyna potasında Steven kalacağını düşünenler yanıldı. Dora’nın 8 Haziran salı akşamı en düşük SMS almasına rağmen Steven elenmesi adada da ekran başında isyan ettirdi.

Survivor şampiyon adaylarından Steven programa veda ederek Survivor 2021 elenen isim oldu!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün