Biyografi

Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu?

Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu?, arayışı içine giren okurlarımız için Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu?

Aşk Mantık İntikam dizi geliyor! Çekimleri başlayan diziye ilk eleştiriler geldi. 

Fox TV’nin Güney Kore uyarlaması Cunning Single Lady dizisinin ismi nihayet belirlendi. Başrollerinde Melisa Döngel, Burcu Özberk ve Burak Yörük’ün olduğu dizinin ismi “Aşk, Mantık, İntikam” oldu.

Fox Tv’nin yeni romantik komedi dizisinin çekimlerine başlandı. Güney Kore’nin en fazla izlenen yapımlarından birisi olan Cunning Single Lady dizisinden bir araya getirilen dizinin adı nihayet belirlendi. Lakin bu yeni isim pek beğenilmedi. 

Cunning Single Lady uyarlamasının adı “Aşk, Mantık, İntikam” oldu. Gerçekten isim seçimi bir hayli enteresan olmuş. Bakalım önümüzdeki günlerde isimde bir deiğişikli olacak mı?

Aynur Aydın Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Aynur Aydın Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Peki Aşk, Mantık, İntikam dizisinin oyunculaır kim?

Burcu Özberk, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burak Yörük’ün başrolünde olduğu dizisinin kadrosunda bulunan Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç gibi isimler yer alıyor.

No:9 ve Med Yapım işbirliği ile çekilen dizinin konusu ise şu biçimde;

Leyla garsonluk yapmaktadır ve artık yaşamın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Lakin bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Leyla bu şirkette işe başlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün