Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Kanal 7 coştu bir kere tutabilene aşk olsun. Kore dizilerinin yılı olacak 2018-2019 anlaşılan. Gerçi hint dizileri gibi uzun soluklu diziler olmasa da Aşka Yolculuk bakalım beğenilecek mi izlenecek mi bizde düşünüyoruz bu Kore dizilerini. Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ve tüyolarını bu sayfada bulacaksınızdır.

Bir çok dizisini aynı anda duyuran Kanal 7 anlaşılan yaz ekranında Kore dizilerini peş peşe Türk halkına sunacak ve değişik bir deneyim kazanmış olacak. Kanal 7  de sürekli olarak hint dizileri seyredenler için de yeni bir başlangıç olacak ve Kore dizilerini yakında zamandan tanıma fırsatı bulacaklar.. Kanal 7 en son Aşka Yolculuk Dizisini (Moon Lovers Scarlet Heart) açıkladı bizlerde kısa kısa bilgiler verelim istedik.

Korede yayına giren ve orjinali Moon Lovers Scarlet Heart olan Aşka Yolculuk Dizisi bir drama dizisi. Aşka Yolculuk Dizisinin konusunu merak edenler için hemen söyleyim, dizide sevgilisi aracılığıyla terk edilen ve tüm parası alınan bir kızın başından geçenler anlatılıyor. Tam ay tutulması sırasında sudayken kendini bir anda geçmişte bulmasıyla başlayan hadiseleri içeriyor Aşka Yolculuk Dizisi..

Kendini bir anda geçmişte bulan bir genç kızın (Hae Soo) başından geçen sıradışı olaylar özellikle Prensler arası aşk maceralarını ve taht kavgalarını konu alan Moon Lovers Scarlet Heart isimli dizi bakalım ülkemizde izlenecek mi rağbet görecek mi izleyip göreceğiz. Bu güneş tutulması sırasında eski tarihlerde yaşamış olan Goryeo Hanedanlığının zamanına yolculuk yapan ve orada diğer bireylerin korkudan önünde titredikleri bir önder olan Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatan Aşka Yolculuk Dizisi bakalım sizin ilginizi çekecek mi?

Aşka Yolculuk isimli bu Dizi tabi ki fantastik bir olarak karşımıza çıkmakta, bu yüzden hem tarihsel hemde aşk dolu bir dizi bulunacağının garantisini verebiliriz siz değerli okurlarımıza.. Dizide mühim karakterlere bir göz atalım hep birlikte..

Aşka Yolculuk Oyuncuları ve Karakterleri:
Lee Jun-Ki dizideki başroldür, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan prens Wang So kişiliğini canlandırmaktadır. Oldukça katı buz gibi soğuk bir kişiliğe sahiptir. O, herkesin dikkatini çeker, dikkatleri çekmek istemese de herkesten fazla farklı olduğu için farkedilir. İşte Aşka Yolculuk dizisinde de bunu farkedeceksiniz..

Aşka Yolculukta kadın başrol IU dizide, şimdilerde yaşarken geçmişe bir yolculuk yapıp giden Hae-Soo kişiliğini canlandırmaktadır. Hae-Soo kişiliği, geçmişe yolculuğunda birbirinden farklı 9 yakışıklı prensin sevgisini kazanmış güzel bir oyuncudur.

Kang Ha-Neul Aşka Yolculuk dizisinde, Kral Taejo’nun 8. oğlu olan prens Wang Wook kişiliğini canlandırmaktadır. O, prens Wang So (Lee Jun-Ki) ile babaları aynı olmasına rağmen farklı annelerden dünya gelmiştir.

Bakalım Aşka Yolculuk dizisi ile ilgili yorumcular neler söylemiş: Şu koreli senaristleri beni benden alıyor. O nasıl bir final bana 2.sezon gelecek gibi geldi. Dizide o kadar çok açıklık getirilmeyen sahneler var ki. Hae soo boğulurken sandalla gelen ve ona mendil veren kimdi. En mühimsi burası ve neden o döneme gitti. Amaç neydi. Acaba o mendili veren kişi lee jun ki olabilirmi diyede düşünmüyor değilim. Bundan dolayı kesinlikle 2.sezon olmalı. İnşallahta olur. Senaristler beni yedi bitirdi. Onları elime bir geçirsem çok fena olurdu.

Acısı yürek dağladı! Katılıyorum sana Aydilek içime oturdu resmen. Baekhyun un ve Z. hera nın ölme sahnesi mi desem Seohyun un intiharımı, IU nun geri dönmesi ve her şeyin gerçek olduğunu hatırlamasımı, kang ha neul un ölen eşine aslında aşk duyduğunu anlaması ve onu özlemesimi desem yoksa Lee jun ki nin yalnız kalmasımı. İlk bölümlerini gülerek ve hayranlıkla izlediğim diziyi ağlamaktan kurumuş gözlerle bitirdim. Tek dileğim böyle güzel dizilerin gelmesi ve sonlarının mutlu bitmesidir 🙁

oyuncu kadrosu çok iyi bence fazla yakışıklı bir araya gelince acaba hangi prensten yana olsam şaşırdım kıhkıh:) ve seneryoyu da çok sevdim ıu ‘nun oyunculuğu eleştirilmiş çok ama bence gayet iyi oynuyor yapmacıklık yok yeni bölümü beklemesi çok zor hep bu hatayı yapıyorum diziler bitmeden başlıyorum siz siz olun bir dizi final yapmadan başlamayın hele ki böyle güzel bir diziyse.

Gerçekten müthiş bir dizi tarihi dizileri sevmiyordum tarihi bölümde hicbir diziyi izlemiyordum ama buna bayildim kendi ülkelerinde eleştiriliyorlarmiş dizi yi oyunculari pek begenmiyorlarmis sanirim ben gibi secici bir insan izleyebiliyorsa bu turde bir diziyi bundan daha iyisi olamazdı sanirim.şiddetle tavsiye edilir 😉 İşte Kanal 7 tanıtım fragmanı:

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/-BMO4uuITPw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Aşka Yolculuk dizisinin orjinal versiyonu olan Moon Lovers Scarlet Heart tanıtım fragmanı:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ykVqZqKEAnY” width=”100%” height=”350″]

Sizlerde Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün