Diziler

Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli?

Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Sultan kimdir? Yasemin Baştan kaç yaşında nereli?

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Aşkın Tarifi dizisinden Sultan kişiliğini kim oynuyor? aşkın Tarifi Sultan gerçek adı ne? Yasemin Baştan kaç yaşında? Yasemin Baştan nereli? Yasemin Baştan sevgilisi var mı merak ediliyor!

Aşkın Tarifi dizisi Sultan kim? Gerçek adı ne?

Kanal D yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Sultan kişiliğini Yasemin Baştan oynuyor. Yasemin Baştan nereli? Yasemin Baştan kaç yaşında siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik!

Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Yasemin Baştan kimdir?

1 Ocak 1972 doğumlu Yasemin Baştan, aslen İstanbulludur. Oğlak burcu olan Yasemin Baştan eğitim yaşamını da İstanbul’da görmüştür.

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne sanatları ve tiyatro bölümü mezunu olan Yasemin Baştan, tiyatroyla ses getirse de seyirci onu Seksenler dizisinde tanıyor. 

Bizim Ev ve İkinci Bahar gibi efsane diziler yanında Bir İstanbul Masalı ve Hırsız Polis dizilerinde bulunan Yasemin Baştan, Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım filmiyle büyülemiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün