Diziler

Aşkın Tarifi Şebnem kimdir? İdil Sivritepe kaç yaşında nereli? İbo sürprizi

Aşkın Tarifi Şebnem kimdir? İdil Sivritepe kaç yaşında nereli? İbo sürprizi, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Şebnem kimdir? İdil Sivritepe kaç yaşında nereli? İbo sürprizi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Şebnem kimdir? İdil Sivritepe kaç yaşında nereli? İbo sürprizi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Şebnem kimdir? İdil Sivritepe kaç yaşında nereli? İbo sürprizi

Televizyonun en iyi işleri içinde bulunan Aşkın Tarifi dizisi ilk bölümü yayınlandı. Aşkın Tarifi dizisinde Şebnem kişiliği hem güzelliğiyle büyüledi, hem Aşkın Tarifi Şebnem kim kaç yaşında bi hayli merak konusu oldu. Peki Aşkın Tarifi dizisi Şebnem gerçekte kim?

Aşkın Tarifi Şebnem kimdir?

Kanal D bi hayli beğeni alan dizisi Aşkın Tarifi Şebnem kişiliğini oynayan oyuncu İdil Sivritepe. Şu aralar çok popüler olan İdil Sivritepe, Exxen’de bulunan İBO İlginç Bazı Olaylar başrolü oynuyor. Peki İdil Sivritepe kimdir? Kaç yaşında nereli?

İdil Sivritepe kimdir?

Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı

Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı

1990 doğumlu güzel oyuncu İdil Sivritepe, güzelliğiyle büyülüyor. Güzelliği İzmir’den alan Sivritepe, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü bitirip yurt dışında eğitim aldı.

Türkiye döndüğünde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi yüksek lisans yapan Sivritepe, Sil Baştan dizisiyle ekranlara geldi. 

En son İBO dizisiyle Exxen’e gelen ve ününe ün katan İdil Sivritepe, şu aralar Aşkın Tarifi dizisinde Şebnem kişiliğini canlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün