Diziler

Aşkın Tarifi dizisinde Masterchef Batuhan sürprizi! Aşkın Tarifi Eray Batuhan Bayır çıktı!

Aşkın Tarifi dizisinde Masterchef Batuhan sürprizi! Aşkın Tarifi Eray Batuhan Bayır çıktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi dizisinde Masterchef Batuhan sürprizi! Aşkın Tarifi Eray Batuhan Bayır çıktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi dizisinde Masterchef Batuhan sürprizi! Aşkın Tarifi Eray Batuhan Bayır çıktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi dizisinde Masterchef Batuhan sürprizi! Aşkın Tarifi Eray Batuhan Bayır çıktı!

Kanal D yeni dizisi Aşkın Tarifi Batuhan sürprizi. Her hafta pazartesi yayın yaşamına başlayan Aşkın Tarifi dizisinde Batuhan Bayır sürprizi yaşandı. MasterChef Eray kimdir? Aşkın Tarifi Eray kaç yaşında nereli sorusu yanıt buldu!

Aşkın Tarifi Eray kimdir?

Kanal D bi hayli beğeni alan dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Batuhan Bayır kendini değil Eray kişiliğini oynuyor. MasterChef programında ünlenen ve çok bi hayli beğeni alan Batuhan Bayır Aşkın Tarifi dizisine katıldı ve Eray kişiliğini canlandırıyor.

Batuhan Bayır kimdir?

Masterchef yarıtıcı isimleri içinde bulunan Batuhan Bayır, 22 yaşında. İstanbullu olan Batuhan adını Masterhcef programında duyurmuştu.

En büyük şampiyonluk adayları içinde bulunan MasterChef Batuhan Bayır, yarışmada 5. olabilmişti. 

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Üniversitelere konuşma yapmak için giden Batuhan şimdiden Aşkın Tarifi dizisinde Eray kişiliğiyle ilk ekran deneyimini yaşadı ve oyuncu yeni jönler içinde adını yazdırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün