Biyografi

Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Naz kim oynuyor, gerçek adı ne? Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?

Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?

Kanal D’de yeni dizi Aşkın Tarifi bu akşam yayın yaşamına başlıyor. Aşkın Tarifi konusu ve oyuncuları da seyirciler aracılığıyla şu aralar yoğun bir biçimde araştırılıyor. Yaz dizisi olarak ekran macerasına başlayan farklı konusu ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide özellikle Naz kişiliği ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Aşkın Tarifi Naz kimdir? Aşkın Tarifi Naz gerçek adı ne?

askin-tarifi-naz-kim-oynuyor

AŞKIN TARİFİ NAZ KİMDİR GERÇEK ADI NE?

Aşkın Tarifi dizisinde Naz kişiliğine güzel oyuncu Serra Arıtürk hayat veriyor. Naz İstanbul’un ve Türkiye’nin sayılı ailelerinden birinin kızıdır ve servetine güvenmek yerine kendi ayakları üzerinde durmak kendisini geliştirmek için çaba harcar. Aile şirketinde yönetici olması istenen Naz Bunun yerine kendini bir restoran açar ve hayallerinin peşinden koşmaya karar verir. Lakin Naz son derece prensip sahibi detaycı ve kuralcı bir kadındır. Gastronomi eğitimi aldıktan sonra daha da müthişiyetçi hale gelen Naz iyi bir patron sağlam bir dosttur.

askin-tarifi-naz-kim-oynuyor-gercek-adi-ne

SERRA ARITÜRK KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Aşkın TARİFİ dizisinde Naz kişiliğine hayat veren Serra Arıtürk ile ilgili bilgiler merak ediliyor. 22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Serra Arıtürk 7 yaşından bu yana gitar eğitimi almıştır. Ailesinin de desteği ile müzik yaşamına hız veren Serra Arıtürk ardından ise oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Serra Arıtürk müzik yaşamı boyunca çeşitli cover çalışmaları yapmıştır. Oyunculuk yaşamımda ise yeni olan Serra Arıtürk, Aşkın Tarifi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimine adım atmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün