Diziler

Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle!, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Türkiye’de Pazartesi akşamlarına ismini duyuran dizi Çukur final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Koçovalılar ve amca içinde final bölümünde büyük savaş yaşanıyor ve Yamaç’ın akıbeti merak ediliyor. Son kez bu akşam Show TV’de seyirci ile bir araya gelecek olan Çukur 4. sezon 39. bölüm canlı izle link bilgileri de araştırılıyor. Peki çukur dizisi 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 7 Haziran 4 sezon büyük final tek parça YouTube canlı izle link bilgileri ve detaylar haberimizin detay kısmında…

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/3kwJNlvMiUo?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Show TV’nin reyting birincisi dizisi çukur büyük final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Çukur final bölümü büyük bir heyecanla beklenirken özellikle yayına giren fragman büyük yankı uyandırdı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez ve Necip Memilli gibi isimlerin olduğu Çukur dizisi final bölümünde yaşanacaklar seyirciler aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Peki Show TV çukur final 4 sezon 39 bölüm saat kaçta başlıyor? Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle!

ÇUKUR 4. SEZON 39 BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Türkiye’de büyük alakayla takip edilen dizilerden olan Çukur 4. sezon 39 bölümü ile ekranlara elveda diyecek. Çukur 130. bölümde Yamaç ve Efsun’un düğünü ardından Çukur’da işler tamamen değişiyor. Amca ve Şahrram çukuru ele geçirirken mahalleye geri dönen Koçovalı Ailesi ise büyük bir şokla karşılaşıyor. Koçovalılar çukuru terk etmek zorunda kalsa da Yamaç ve kardeşleri yeni bir plan yapıyor amca ve Şahrama karşı büyük bir savaş açıyor. Lakin bu sırada kadınların gizlendiği gizli ev açığa çıkıyor ve ardından Yamaç kadınların yaşamının tehlikede olduğunu düşünerek kendini tehlikeye atmak zorunda kalıyor.

cukur-final-4-sezon-39-bolum-izle-cukur-7-haziran-4-sezon-buyuk-final-bolum-tek-parca-youtube

ÇUKUR FİNAL YAMAÇ ÖLECEK Mİ?

Çukur büyük finalde Yamaç ölecek mi sorusunun yanıtı da araştırılıyor. Kadınları kurtarmak için kendini feda eden Yamaç Şahram’ın eline düşüyor ve savaş başlıyor. Çukur 4. sezon 39 bölüm fragmanında ise özellikle Yamaç ve Ayşe’nin cenaze sahnesi seyircileri bir hayli üzdü. Yaşanan her şeyin bir rüya olduğu sosyal platformda dolaşan iddialar içinde yer alsa da çukur büyük finalde seyircileri büyük sürprizlerin beklediği de öne sürülüyor.

EDHO Başrol veda ediyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık

EDHO Başrol veda ediyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık

ÇUKUR NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Show TV’de 4 sezonuyla ekranlara gelen reyting listesinde de büyük bir başarı ile yerini korumayı başaran Çukur dizisi ekran macerasını zirvede bırakıyor. Ne kadar seyirciler Çukur dizisinin final yapmasından dolayı üzgün olsa daha yapımcı diziyi tadında bırakma taraftarı olduğunu açıkladı. Çukur dizisi büyük final bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün