Diziler

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!, arayışı içine giren okurlarımız için Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

JO Pictures imzalı, Kubilay Aka ile Bensu Soral’ın başrolünü paylaşımı yaptığı konusunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Kerem Çatay ile Ömer Özgüner’in yapımcılığını üstüne aldığı ve  yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu Cam Tavanlar dizisi için geri sayım başladı!

Show TV ekranlarında yayına girecek bu dizide restoran sahibi bir adam ile genç bir kadının  aşk hikayesi konu ediniliyor.

Kubilay Aka restaurant sahibi Cem kişiliğine, Bensu Soral ise Leyla kişiliğine hayat veriyor. Romantik komedi türündeki dizide ikilinin aşkları gözler önüne serilecektir. Aynı zamanda yemek kültürüne de değinilecektir.

Cam Tavanlar Oyuncu Kadrosu!

Kadrosunda ise Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Ayhan Işık ile Cevdet Arıcılar gibi bibirinden başarılı isimler yer alıyor.

Geçen sezon pandemi nedeni ile az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin bu sezon birbirinden iddialı diziler başlamak gün için sayıyor. Cam Tavanlar dizisi de kuvvetli kadrosu ve farklı konusu ile bu yaza damga vuracak diziler içinde gözküyor. Peki Cam Tavanlar ne zaman ekranlara gelecek?

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

‘Cam Tavanlar’ Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah

Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün