Diziler

Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün’ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer!

Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün’ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer!, arayışı içine giren okurlarımız için Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün’ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün’ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aslıhan Güner Yeni Dizisi! Tuba Büyüküstün’ün Yanında Yan Rolden Başrolle Uzanan Kariyer!

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Show Tv’nin yüksek reytinglerine rağmen final yapan dizisi Kuzey Yıldızı ilk Aşk yıldızı Aslıhan Güner’in yeni projesine çalışmalar başladı.

Kuzey Yıldızı hayranlarına müjdeli bilgi geldi. Dizinin bitimiyle üzülen Kuzey Yıldızı takipçilerini neşelendirecek haber! Dizinin Yıldız’ı Aslıhan Güner yeni dizisine başlıyor!

Güzelliği ve kızıl saçları ile kısa bir sürede hayran kitlesini yaratan Aslıhan Güner’İn yeni dizisi belirlendi. Aslıhan Güner’in yeni kanalı Fox Tv oldu! 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri için adeta Ordu’da yaşamayan başlayan Aslıha Güner dizinin btimesi ile soluğu İstanbul’da aldı. Aslıhan Güner ara vermeden yeni projesine imza attı ve çalışmalara başladı.

25 Film’in Fox Tv için çekeceği yeni dizi Uzak Şehrin Masalı adlı dizide başrol Aslıhan Güner’in oldu. Aslıhan Güner dizide Umay adlı bir karaktere hayat verecek. 2 yıl boyunca Karadeniz’li bir kızı canlandıran Aslıhan Güner ekranlara bambaşka bir profille gelecek.

2 yıl boyunca Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi çekimleri için Ordu’da bulunan oyuncunun yeni adresi ise Kars oldu! 

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin çekimleri Temmuz’da ekranlara gelecek. Peki Aslıhan  Güner’n dizide ki partneri kim olacak?

İsmail Demirci ile uyumu çok bi hayli beğeni alan Aslıhan Güner’in yeni dizisinde ki partneri merak konusu oldu. Cast çalışması devam eden dizide Aslıhan Güner’in partneri halen belli olmadı. 

YAN ROLDEN BAŞROLE UZANDI!

Aslıhan Güner seneler önce Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde olduğu Asi dizisinde evin kızlarından Gpnca kişiliğini canlandırmıştı. O vakitler Tuba Büyüküstün’ün gerisinde olan Aslıhan Güner şimdilerde başrollerin aranan ismi oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün