Diziler

ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor!

ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor!, arayışı içine giren okurlarımız için ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ATV dizisine büyük tepki! Başrol öldürülmek isteniyor! Ünlü oyuncuya kimler istemiyor!

ATV ekranlarında büyük kaos! ATV yeni dizisi başlamadan dev bir problemle karşılaşıldı. Dizinin hikayesi ve yapımcısı olan Tomris Giritlioğlu şok açıklamalarda yeni dizi başlamadan rafa kaldırılıyor iddiaları var. Özellikle dizinin başrol oyuncusu öldürülerek ilk bölümden ayrılsın!

Kalp Yarası dizisi başlamadan büyük olay!

Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!

Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!

Tomris Giritlioğlu Twitter adresinden “Kalp Yarası’nı neden konuşmuyorum? Kanal, her geçen gün hikayede bazı değişiklikler yapiyor, bunları takip edemediğim için sessiz kalmayı tercih ettim. Mesela hikayemde Ayşe ilk bölümde ölecek, kanal onu yaşatmak isteyebilir gibisinden örnekler olabilir” mi açıklaması yaptı.

Ayşe Yağmur Tanrısevsin kim istemiyor!

Hikayenin başrolü olan ve Ayşe kişiliğini hayat verecek oyuncu olan Yağmur Tanrisevsin’i kim neden istemiyor büyük olay oldu. Yağmur Tanrısevsin’e ekran cezasını kim verdi merak ediliyor.

Kalp Yarası kanal beğenmedi mi?

Sözlerini şiddetini artıran Tomris Giritlioğlu, Kalp Yarası dizisini kanalın bir diziye benzettiği sebebiyle değiştirilmesi istenmesine tepki de gösterdi. Hiç bir yerden taklit olmadığını açıkladıği dizisi eğer benzerlik varsa Asi dizisiyle Hercai dizisini göstererek açıklama yaptı!

Kalp Yarası başka kanala geçer mi?

ATV Kalp Yarası dizisi üzerinden yapımcı ve oyuncuları kızdırdığı görülüyor. Tomris Giritlioğlu projeyi sürdürecek fakat yine de Kalp Yarası ömrü uzun olmayacak gibi görünmekte.

Kalp Yarası ilk tanıtım ne zaman?

ATV yeni dizisi Kalp Yarası ilk tanıtım merakla bekleniyor. İlk tanıtım sonrası bu tepkiler gelmeye devam edecek mi Hercai dizisiyle Kalp Yarası dizisi benzeyecek mi merak konusu olurken öyküsünün özgün ve hiç bir alakası olmadığını yapımcı açıkladı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün