Diziler

Serenay Sarıkaya soyundu! Herkesi susturan Haldun Demirhisar aşk açıklaması öyle bir yaptı ki

Serenay Sarıkaya soyundu! Herkesi susturan Haldun Demirhisar aşk açıklaması öyle bir yaptı ki, arayışı içine giren okurlarımız için Serenay Sarıkaya soyundu! Herkesi susturan Haldun Demirhisar aşk açıklaması öyle bir yaptı ki ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Serenay Sarıkaya soyundu! Herkesi susturan Haldun Demirhisar aşk açıklaması öyle bir yaptı ki sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Serenay Sarıkaya soyundu! Herkesi susturan Haldun Demirhisar aşk açıklaması öyle bir yaptı ki

Aşk yaşadığı söylenen Haldun Demirhisar haberlerini önce yalanlayan sonra sessiz kalan Serenay Sarıkaya öyle poz verdi ki. Serenay Sarıkaya yeni verdiği pozla Kelebekler kadar özgürüm diyerek aşkı yalanladı!

Ve Serenay Sarıkaya ilk açıklama!

Bu hafta Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı söylenen Serenay Sarıkaya’dan öyle poz geldi ki yaptığı açıklamalayla herkesi susturdu! Serenay Sarıkaya “Kelebekler Kadar Özgürüm” diyerek Haldun Demirhisar ile aşkını yalanladı!

Kelebek kadar özgürüm!

Helal Olsun Sana Kaan Yıldırım! Hekimoğlu Dolapdere Memoli'den Disiplin ve Vefa Örneği!

Helal Olsun Sana Kaan Yıldırım! Hekimoğlu Dolapdere Memoli’den Disiplin ve Vefa Örneği!

Serenay Sarıkaya sosyal platform hesabından paylaşımı yaptığı pzolarla büyüledi! Serenay Sarıkaya Kelebek kadar özgürüm notuyla kısa bir sürede beğeni yağdı!

Haldun Demirhisar Serenay Sarıkaya aşk yaşadı mı?

Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar ile hiç bir zaman aşk yaşamadığı çok yakın arkadaş olduklarını açıkladı. Çekilen fotoğraflarda ise yalnızca krem sürdüğinü kelimelerine ekledi. Serenay Sarıkaya verdiği pozlar sonrası ise “Serenay ekranlara geri dönüyor” açıklaması yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün