Diziler

ATV’den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu!

ATV’den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu!, arayışı içine giren okurlarımız için ATV’den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ATV’den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ATV’den Bomba Dizi! Baş Belası Oyuncuları ve Konusu!

Haziran ayına girilmesi ile birlikte yaz dizileri ekranlarda yerini almak için geri sayıma başladı. Bunlardan bir tanesi olan Baş Belası dizisi ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı çok kısa bir sürede binlerce kişi aracılığıyla izlenerek, sosyal platformda büyük ses getirmeyi başardı.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu Baş Belası dizisinin konusu Orçun Oktar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli kaleme almaktadır. Yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu üstlenmektedir.

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in  paylaşımı yaptığı Baş Belası dizisinde partnerlerin içindeki uyumla birlikte dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da dikkatleri çekerek ilgi odağı olmuştur.

Oyuncu Kadrosu!

İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı isimlerin bulunmaktadır.

Baş Belası Dizisi Konusu!

Baş Belası dizisi; kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün yaşamını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu ediniyor.

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

İpek’in ( İrem Helvacıoğlu) çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla ( Seçkin Özdemir) sürekli olarak yüz yüze getirecektir. Birbirine zıt bu iki kişiliğin maceralarla dolu keyifli hikayelerini anlatılacak.

Baş Belası’nın İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri tüm hızıyla sürdürmektedir. Henüz yayın tarihi ise açıklanmamıştır. Dizi ile alakalı yeni gelişmeler bi hayli sunacağız..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün