Biyografi

Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”

Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”, arayışı içine giren okurlarımız için Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi” ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi” sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra'nın yerine kim geçti?

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?

ATV’de hafta içi her gün yayına giren Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Yusuf Turhan, annesi ve babasının kayıp olduğunu öldürüldüklerinden şüphelendiğini söylemişti. 15 günden bu yana ortada olmayan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranırken, kayıp olayının altından seri cinayetler çıktı.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/B2d8sHLMJ0U?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Kardeşine tehdit mektubu yazdı

Anne ve babasını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Yusuf Turhan ailesi ile alakalı bütün gerçekleri canlı yayında açıkladığında herkes buz kesti. Babasının uzun seneler boyunca cinayet sebebiyle cezaevinde yattığını söyleyen Yusuf Turhan, amcasının azmettirmesi nedeni ile babasının çok sayıda cinayet işlediğini anlattı. Ayrıca bazı cinayetlerde amcasının da parmağını parmağı olduğunu iddia eden Yusuf Turhan’ın iddialarına amcadan da yanıt geldi.

Canlı yayın sonrası intihar girişimi

Kayıp Mehmet Turhan’ın kardeşi Yusuf Turhan da bir önceki günlerde canlı yayına çıktı. Hakkındaki iddiaları yalanlayan Yusuf Turhan kardeşinin kendisini tehdit ettiğini daha ardından da hiçbir biçimde görüşmediklerini dile getirdi. Lakin Müge Anlı’nın ortaya koyduğı bazı ses kayıtlarından ardından Yusuf Turhan’ın canlı yayın ardından intihar girişiminde bulunması şüpheleri daha da güçlendirdi.

29 yıl sonra gelen itiraf

Kayıp Mehmet Turhan’ın kız kardeşi de bugün canlı yayına katıldı. Canlı yayına katılan abla, Havva isimli kız kardeşlerinin 29 yıldan bu yana kayıp olduğunu ve öldürüldüğünü bildiklerini dile getirdi. Cinayeti ise annenin azmettirdiği iddia edildi. Melahat Hanım açıklamasında, annesinin kendisine ‘Yusuf ve Mehmet’e Havva’yı öldürttüm’ dediğini öne sürdü. Bu açıklama sonrası Müge Anlı başta olmak üzere stüdyoda bulunan herkes şaşkına döndü.

muge-anlida-herkesi-buz-kestiren-itiraf-kardesimin-oldurulmesi-emrini-annem-verdi

29 senedir kayıp olan Havva’nın cesedi nerede?

Turhan kardeşlerin birlikte öldürdüğü söylenen Havva’nın cesedinin nerede olduğuna ilişkin ise hiç kimse bir şey bilmiyor. Yusuf Turhan kardeşini öldürdüğünü inkar ederken şu anda kayıp olan ağabeyi Mehmet Turhan’ın çok tehlikeli ve cani olduğunu cinayeti onun işlediğini iddia ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk’ün kaybolmasının da seneler önce işlenen bu cinayetle ilgisi olduğu tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün