ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi, arayışı içine giren okurlarımız için ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

ATV’de cumartesi akşamları yayına giren anne ve babalarını kaybettikten sonra hayat savaşını birlikte sürdürmek zorunda kalan 4 kardeşin öyküsünü konu alan Kardeşlerim dizisi yayına girdiği ilk günden bu yana seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Oyuncu kadrosu da çok bi hayli beğeni alan diziden sezon finali öncesinde ayrılık haberleri gelmeye başladı. İddiaya göre kardeşlerim dizisinde bazı oyuncular ayrılacak fakat sezon finalinden önce yerlerine yenileri gelecek.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/7qUWz_FlPaI?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Rekortmen diziden bazı isimler çıkıyor

Gazeteci Gülsen Altuntaş’ın haberine göre ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerimden bazı oyuncular ayrılacak. Hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi çok bi hayli beğeni alan dizinin oyuncuları içinden hangi isimlerin ayrılacağı halen açıklanmadı. Lakin giden oyuncuların yerine yenilerinin geleceği bilgisine ulaşıldı.

ATV Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler?

Kardeşlerim dizisinde genç oyuncuların bunun yanında usta oyuncular da adlarından söz ettirmeye sürdürmekte. Poyraz Karayel dizisi ile geniş seyirci kitlesine ulaşan Celil Nalçakan Kardeşlerim’de Akif kişiliği ile bir kez daha beğeni aldı. Diğer yandan genç oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam eden dizinin oyuncu kadrosu şu biçimde;

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Halit Özgür Sarı – Kadir Eren

Simge Selçuk – Nebahat Atakul

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Çağla Şimşek – Ayşe

Onur Seyit Yaran – Doruk Atakul

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Gözde Türker – Harika Manyaslı

Aylin Akpınar – Emel Eren

Cihan Şimşek – Oğulcan Eren

Damla Su İkizoğlu – Melisa Atakul

atvnin-yurek-burkan-dizisi-kardeslerim-de-ayrilik-ruzgarlari-iyi-ve-kotu-haberler-ayni-anda-veri

Kardeşlerim dizisi konusu ne?

Dar gelirli olmalarına rağmen mutlu bir ailenin çocukları olan Ömer, Kadir, Asiye ve Emel anne ve babalarının Aynı günde yaşamını kaybetmesi ile birlikte adeta bir anda Büyümek zorunda kalıyor. Dört kardeş artık koca dünyanın içinde birbirlerine tutulmak zorunda kalırken çevreden gelen zorluklarda onların yaşamını daha da zor hale getiriyor. Zengin ve Yoksul içinde bulunan Uçurumu konu alan kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi akşamları ATV’de yayınlanıyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker