Diziler

Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde!

Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde!

Fox’un bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz’a bomba isim geldi! Sezon finaline girecek olan dizide ayrılıklar peş peşe geldi!

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sfakattutan ve Funda Eryiğit’in başrolünde olduğu dizi ayrlıklarla yeni sezona ekranlara gelecek. Dizinijn sezon finalinde ayrılık haberleri peş peşe geldi. Diziden önce Olgun Toker’in ayrılacağı öğrenilmişti. Daha sonra ise dizinin Canan’ı Funda Eryiğit’in ayrılık haberi geldi.

Diziye halen giren Olgun Toker’in erken vedası haberlerine alışmamışken üzerine birde uzun süredir diziden ayrılacağı konuşulan Funda Eryiğit’in veda edeceği kesinleşti.

İlk olarak Sezer Koç’un paylaşımı yaptığı hikaye ile yaşanan ayrılık kesinleşti. Sezer Koç yaptığı Funda Eryiğit ile sahnesib paylaşımında Son Kahvaltı demiş ve ağlayan emoji koymuştu. O paylaşımda diziden kimin ayrılacağı merak konusu olmuştu. Çok geçemeden ayrılan ismin Funda Eryiğit olduğu iddia edilmişti. 

Son Yaz dizisinin Canan’ı Funda Eryiğit diziden ayrılması üzerine yerine Ali Atay’ın partneri kim bulunacağı merak konusu oldu. O ismin tecrübeli oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bulunacağı bilgisine ulaşıldı. 

ATV'nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

İddialara göre son kez Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde bulunan Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz dizisine gelecek sezonda merhaba diyecek ve Canan kişiliğinin boşluğunu dolduracak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün