Bilgi

Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı

Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı, arayışı içine giren okurlarımız için Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı

Ayda 1531 TL ödemeli olarak 40.000 TL’ye kadar kredi verilecek. Yapılan açıklama ile birlikte, banka üzerinden 40.000 TL’ye kadar kredi nakit başvurusu yapabileceksiniz. Banka kredi nakit başvuru kampanyası resmi internet sitesinden ve bankanın sosyal platform hesaplarından açıklamaldu. 

Aylık taksit ödemesi 1531 TL olarak kabul eden bireylere, anında hesaplarına 40.000 TL yatacak. Sizlerde bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. 

Ziraat Bankası Başvuru Duyurusu Yaptı

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 40 bin TL’ye kadar başvuru yapılabilecek. Kredi sonucu uygun olan bireyler, uygun faiz oranları ile birlikte anında sonuç alabileceklerdir. Ziraat Bankası kredi nakit başvurusu yapacak olan bireylerin, TC vatandaşı olması ve 20 yaşından büyük olması durumunda, sigortalarına bakarak onay verilecektir. Yaşı yüksek miktarda olan emekliler ise emekli maaşlarını bu bankadan alırsa, kredi notuna da bakmadan onay alabileceklerdir. Banka yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte son tarihi 30 Haziran olan kampanyanın sürdüğini dile getirdi. 

40 bin TL kredi nakit başvurusu 

40 bin TL kredi nakit başvurusu yapmak istiyorsanız, kredinizi hemen anında onay alabileceğiniz kampanya olan 1531 TL ödemeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 40 bin TL kredi nakit başvurusu için bankalar belirli şartlara uygun olan bireylere bu kredileri vermektedir. Kredi sonucuna göre bankadan kredi alıp alamayacağınızı öğreneceksiniz. Ziraat Bankası acil nakit gereksinimi olan bireylere, 3 ay ertelemeli kredi nakit başvurusunu banka şubesinden ve internet üzerinden yapılacak başvurular ile değerlendireceklerdir.
Size en yakın Ziraat Bankası Şubesine giderek, bankanın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ziraat bankası uygun faizli verdiği bu ihtiyaç kredilerinde, maaş müşterisi olan bireylere internet bankacılığı üzerinden de işlem yapacaktır.

Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında?

Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında?

Hangi Evraklar İsteniyor?

Kredi başvurusu yapacak olan bireylerden banka evrak istemektedir. Eğer banka şubesine giderek kredi kullanacaksanız, kimlik, gelir belgesi ve ikametgah belgesi götürmeniz gerekmektedir. Banka sizin kimlik numaranız üzerinden son iş yerinde ne kadar sigortanızın olduğunu kendi ekranlarında görecektir. Dilerseniz e-devletten SGK dökümünüzü kontrolünü yapabilirsiniz.  Başvuru evrakları ile birlikte gittiğiniz banka şubesinde kredinizi kullanacaksınız. 

Ayda 1531 TL ödemeli, Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi 36 ay vadeli olarak 40.000 TL olarak verilmektedir. 40 bin TL üzerinde de bu banka üzerinde kredi nakit başvurusu uygulayabilirsiniz. Eğer bu limitteki krediyi 24 ay vadeli almak istiyorsanız ayda 2.078 TL ödeme yaparak alabileceksiniz. Bu durumda da kredi taksitleri 2 yılda bitecektir. 12 aylık vadelerde ise aylık ödeme 40 bin TL için 3747 TL olacaktır. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün