Biyografi

Ayda Mosharraf Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ayda Mosharraf kimdir?, Ayda Mosharraf kaç yaşında?, Ayda Mosharraf evi nerede?, Ayda Mosharraf nerelidir? Ayda Mosharraf ev adresi?, Ayda Mosharraf kaç yaşında?, Ayda Mosharraf nerede oturuyor?, Ayda Mosharraf nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ayda Mosharraf hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Ocak.1990 senesinde doğan Ayda Mosharraf şu an için 31 yaşında ve Oğlak burcundandır. Ayda Mosharraf doğum yeri ise Göteborg, İsveç olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Şarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Ayda Mosharraf Kimdir? – Ayda Mosharraf Evi Nerede? – Ayda Mosharraf Nerede Oturuyor?

Ayda Mosharraf Kimdir?, evi nerede?

Ayda Mosharraf, 8 Ocak 1990 tarihinde İsveç‘in Göteborg Şehrinde doğmuştur. 2008 senesinden beri İngiltere‘de yaşamaktadır. Babası İran‘lı Annesi Türk’dür. 10 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. İngiltere’de Üniversitede Psikoloji okumaktadır.

Ayda Mosharraf, 2011 senesinde katıldığı Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Yetenek Sizsiniz” müsabakasında Hülya Avşar tarafından elenmişti. 2012 senesinde da “O Ses Türkiye Yarışması”na katıldı. O Ses Türkiye yarışmasına İngiltere‘den katıldı. Ama burada da elendi. Elendikten sonra “Yok Böyle Dans” yarışmasının orkestrasında Acun Ilıcalı’nın isteği ile 3 hafta şarkı dile getirdi.

16 yaşından beri şarkı yazan Ayda; müziği çok sevdiğini, her nefes alış-verişinde müziği yaşadığını söylüyor. Türk kızı olarak yarışmada olmaktan gurur duyduğunu ve Türkiye’yi ülkeler arası yarışmalarda temsil etmek istediğini belirtiyor.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün