Bilgi

Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı

Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı, arayışı içine giren okurlarımız için Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı

Vakıfbank üyelerine özel olarak bütün ihtiyaçları için 36 aya varan vade fırsatı sunuyor. Ekonomik ve uygun faiz oranlarının bununla birlikte banka esnek ödeme seçenekleri de sağlıyor. Covid-19 salgını sebebiyle bankalar ihtiyaç kredileri için faiz oranlarında da güncelleme yaptı.

Vatandaşlar herhangi bir teminat göstermeden, gelir durumları ve bu işlemler öncesinde bankalarla olan ilişkileri aracılığıyla bu krediden yararlanabilecekler. Kamu bankası Vakıfbank vatandaşlarımız için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularını açıkladı. 36 aya varan vade fırsatlarıyla kredi finansmanınızı şimdi alarak yaz sonunda ödemeye başlayabilirsiniz. Kamu bankaları vatandaşların isteklerine göre kredi paketleri sunuyor. Kamu bankalarından bir tanesi olarak anılan Vakıfbank’ta üyelerinin isteklerini gerçekleştirmek için çalışmalara sürdürmekte. 3 ay ertelemeli ihtiyaç finansmanı için başvurular başladı.

Şimdi Al Yaz Sonunda Öde Kampanyası!

Vakıfbank üyelerine özel olarak bütün ihtiyaçları için 36 aya varan vade fırsatı sunuyor. Cazip ve düşük faiz oranlarının bununla birlikte banka esnek ödeme fırsatlarıyla da gündeme geliyor. Aynı zamanda başvurular için vatandaşların Vakıfbank şubelerine gitmelerine gerek kalmıyor. Pandemi sürecinde evinde kalmak isteyen vatandaşlarımız Vakıfbank Mobil Bankacılık yahut İnternet Şubesi üzerinden kredilerine başvuruda bulunabilirler.

Kısa Mesaj İle Krediye Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank’ın yeni kredi paketinden yararlanmak isteyen bireyler SMS yoluyla da krediye başvuruda bulunabiliyor. Bunun için aralarında birer boşluk bırakacak biçimde sırasıyla KREDI, T.C. KİMLİK NUMARALARI, AYLIK GELİR yazarak 5724’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Kredi Özellikleri Nedir?

Vatandaşlarımız kredilerini ister evlilik ister tatil için harcayabilecek. 36 aya varan vade fırsatlarıyla birlikte banka esnek ödeme olanaklarını da vatandaşlarımıza sunuyor. Vatandaşlarımız kredilerini kendi isteklerine göre;

– Aylık eşit taksitli biçimde,
– Artan taksit ödemesi şeklinde,
– Azalan taksit ödemesi şeklinde,
– 3 ay ödemesiz dönem,
– 3 ayda bir ödemeli dönem,
– Balon ödemeli
– Veya birinin gelirine göre oluşturulmuş özel değiken ödeme planıyla geri ödeyebilecek.

Krediden yararlanmak için vatandaşların teminat yahut kefil göstermesi gerekmiyor. Belirli bir geliri bulunan ve kredi notu yüksek riski bulunmayan herkes bu kredi kampanyasından faydalanabilir. Banka bunun yanı sıra kredi paketi çerçevesinde kredi alacak vatandaşa hayat sigortasını da zorunlu tutuyor.

İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Şartlar

– 18 yaşını tamamlamış olmak,
– Sabit bir gelirin bulunması,
– Bankaların sizi araştırarak olumlu bir sonuç alması,
– Talep edeceğiniz kredi taksitleri evinize giren gelirin yarısının üzerinde bulunmamalıdır.

Bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde herhangi gerekli evrakları bitirdiktan sonra bankaya başvuru yaparak ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredisi verilirken ekstradan size bir hayat sigortası yapılacaktır. Her bankanın ihtiyaç kredisi başvurusu kabul koşulları değişkenlik gösterebilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün