Diziler

Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı!

Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma başlamayabilir! Kimse kalmadı! Tek bir kişi kaldı!

Pazartesi akşamların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Yasak Elma bir sürpriz ayrılık daha. Bu hafta gerçekleşen ayrılıklarla birlikte Yasak Elma Yaprak dökümü sürüyor. Yasak Elma dizisinde kimse kalmadı ve yeni sezonda başlamayabilir!

Nesrin Cevadzade, Gökhan Alkan ayrılmıştı!

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma’da sezon bitmeden önce Gökhan Alkan kişiliği hemen ardından Nesrin Cevadzade kişiliği diziye veda etmişti. Gökhan ve Nesrin kişiliğiyle adeta entrika ve bir aşk bitmişti. Lakin Yasal Elma ayrılıklar bitmedi.

Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç ayrıldı!

Sezon finali yapan dizi sonrası önce Zehra kişiliğini canlandıran Şafak Pekdemir diziye veda etmiş ve çok üzmüştü. Hemen ardından ise 2. kez ısrarlarla geri dönen Barış Kılıç diziye veda ettiğini açıklamıştı.

Yasak Elma’da Hasan Ali Erdal Özyağcılar veda etmişti!

Dün Yasak ELma dizisinde Erdal Özyağcılar veda etmişti. Erdal Özyağcılar vedası da bir hikayenin daha sonunu geirdi. Lakin bugün yaşanan ayrılık adeta takipçilerini kahretti.

Şevval Sam Yasak Elma’da ayrıldı!

Yasak Elma ilk bölümünden bu yana bulunan Şevval Sam Yasak Elma dizisine veda etti. Ender kişiliğiyle çok bi hayli beğeni alan Şevval Sam Yasak elma dizisinden resmen ayrıldı. Hayranları Şevval Sam gidişine çok üzüldü fakat Sam hemen hemen 5 aydır diziden çıkmak istiyor.

Özellikle Barış Kılıç veda etmesiyle Ender kişiliğini oynayan Şevval Sam’lık pek bir durum kalmadı ve bu ayrılık bekleniyordu.

Yasak Elma’da bir tek Eda Ece kaldı..

Yasak Elma Yapımcılığını Medyapım’ın üstüne aldığı, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu dizinin efsane kadrosunda bulunan yalnızca Eda Ece kaldı. Eda Ece ve Berk Oktay ile yeni hikaye ve yeni bir konu yazmak bi hayli zor!

Yasak Elma başlamayabilir!

Medyapım birden çok dizi hazırlığı yer alıyor. Kod adı metrsler olan bir dizi için FOX TV anlaşmak üzere olan Medyapım Berk Oktay ve Eda Ece o diziye kaydırabilir. Hem hikaye olarak hem konsept olarak Yasak Elma çok andıran dizi başlayabilir.

Berk Oktay ve Eda Ece Yasak Elma dizisine başlamaktansa o dizide yeni kadroyla oynamaya hazır olduğu bilinmekte. Savaşçı dizisinden ayrılan Berk Oktay ile vefalı Eda Ece Yasak Elma sürdürebilecek mi merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün