Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor

ATV ekranlarında 6 sezondur başrol oynayan Hızır Çakırbeyli kişiliğiyle çok bi hayli beğeni alan Oktay Kaynarca diziye veda mı etti. EDHO beklenen ayrılık gerçekleşti gibi görünmekte. Daha önce açıklanan veda resmen gerçek oldu! EDHO hızır Çakırbeyli veda etti!

İlyas Çakırbeyli yeni Reis oldu!

ATV popüler dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen veda oldu. Müthiş bir sezon finali sahnesiyle ekranlara gelen EDHO’da ayrılıklar kaçınılmaz olacak. EDHO 6 sezondur başrol oyuncuları yerini İlyas Çakırbeyli, Alpaslan Çakırbeyli ve Hızır Ali Çakırbeyli kaldı! EDHO 7. sezonda Oktay Kaynarca olacak mı merak ediliyor!

Oktay Kaynarca veda etti!

EDHO yeni sezonda görüşürüz, yeni sezonda görüşmek üzere yazmayan Hızır Çakırbeyli kişiliğiyle çok bi hayli beğeni alan Oktay Kaynarca diziye veda ettiği düşünülüyor. Daha önce defalarca diziden çıkacağı yazılan Oktay Kaynarca 7. sezonda olmayacak gibi görünmekte!

Oktay Kaynarca instagram veda etti!

İnstagram adresinden “199 Bölüm çekmişiz … Tam altı yıl. Neler yaşamışız hep birlikte, dünyaya gözlerini açanler, aramızdan ayrılanlar,acılar sevinçler,dostluklar.. En mühimsi milyonların evlerine misafir olmuşuz sorgusuz sualsiz, ailelerinden biri rahatlığıyla.. Gerçekten fazla azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza neden kıymetli çalışma dostlarım, emeklerinize sağlık .. Görüşmek üzere…” kelimeleriyle diziye veda etti diye yorumlandı!

Normal bir veda da 7. sezonda görüşürüz gibi bir açıklama beklendi fakat Hızır Çakırbeyli kişiliği diziye veda etmiş gibi gösterildi.

Hızır Çakırbeyli kişiliği gibi Enişte, Tufan gibi isimler EDHO sezon finalinde diziye veda eden diğer isimler oldu.

EDHO 7. sezonda Oktay Kaynarca olacak mı?

EDHO 7. sezon Oktay Kaynarca’sız olabilir. EDHO’da Oktay Kaynarca yerine diziye sürpriz bir karakter katılacak. Alpaslan Çakırbeyli kişiliğinin babası karakteri ile EDHO sürprizler peş peşe gelecek. İkna edilmek üzere olan Kurtlar Vadisi Aslan Akbey’i Selçuk Yöntem EDHO 7. sezonda görebiliriz.

Hızır çakırbeyli EDHO 7. sezonda konuk olur mu anlaşma imzalar mı halen bilinmemekte fakat Süleyman Çakır vedaları gibi bu veda da çok üzecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün