Bilgi

Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor

Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor

Günde yalnızca 12 ayda ise 380 liraya gereksinimlerini karşılayacak borçlarınızı kapatacak destek kredisini alabilirsiniz. Yaza özel başlatılan kampanya kamu bankasından geldi! Kaçıran bin pişman olur. Başvuru süreci geçmeden elinizi hızlı tutun.

Acil nakit gereksinimi olan vatandaşlarımızın yardımına yine kamu bankaları koştu. Ekonomik açıdan zorlanan vatandaşlarımız çareyi bankalar da bulundu. Bankadan finansman desteği alarak borçlarını yapılandıran, gereksinimlerini gideren vatandaşlarımız ise kendilerine uygun en düşük faizli kredi arayışında. Nakit desteği alıp gereksinimlerini gidermek isteyen vatandaşlarımızın desteğine de Ziraat Bankası koştu! Ziraat Bankası pandemi ilk başladığında da vatandaşlarımıza büyük destekler vermişti. Çok uygun fiyata konut ve taşıt kredisi sunmuş bunun yanı sıra altı ay ertelemeli temel destek kredilerini dağıtmıştı. Banka ise şimdi bu kampanyaya benzer bir fırsat daha sunuyor. Ziraat aracılığıyla sunulan özel kampanya kapsamı içinde günde yalnızca 12 lira taksitle vatandaşlarımız ihtiyaç kredisi alabiliyor. Maşını Ziraat Bankasından alan veya maaşını bankaya taşıtan çalışan ve emeklilerin kullanabildiği bu özel kredinin detaylar ise haberimizin detay kısmında…

Ayda yalnızca 380 Türk lirası vatandaşlarımız Ziraat Bankasından uygun faiz oranlarıyla kredilerinden yararlanabilirler. Pandemi zamanında ekonomik anlamda zorlanan vatandaşlarımız için özel olarak sunulan bu fırsat ile vatandaşlarımız gereksinimlerini karşılayabilirler.

RESMİ İNTERNET SİTESİNDE DUYURULDU 

Kampanya ayrıntı kısmı bunun yanı sıra ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden de açıklamaldu. Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan emekli ve çalışanlara avantajlı paketler sunulacağı açıklamaldu. Aynı zamanda maaş müşterisi olan vatandaşlar kredilerini almak için şubelere gitmek zorunda da değiller. Dijital Kredi ürünüyle mobil bankacılık ve Ziraat Bank internet şubesinden vatandaşlar kredilerini anında alma olanağına sahipler.

Emekliler içinse Emeklinin artısı kredi paketi yer alıyor. Emekli vatandaşlarımız bu paketle hem ihtiyaç hem de konut kredisi için uygun faiz oranlarından yararlanabiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI KREDİ ÇEKME KOŞULLARI

Ziraat Bankasından yeni çıkan avantajlı ihtiyaç kredisi paketiyle kredi çekmek için vatandaşların İnternet Bankacılığı, BES, AZG, Konut Sigortası, DASK, KASKO, Klasik Sivil Yangı sigortası veya Eşya Sigortası ürünlerinden en az iki tane sahip olanlar veya yeni başvuru yapanlar faydalanabilecek.
Aynı zamanda kampanveyahilinde çalışanın veya emeklinin maaşını Ziraat Bankası aracılığıyla alıyor olması gerekiyor.

DİJİTAL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Maaş müşterisi olan vatandaşlarımız kredilerini almak için şubeye gitmek zorunda değiller. İnternet şubesi ve Ziraat mobilden başvurularını yapma olanağına sahipler.

Kredi kapsamı içinde vatandaşlara 36 aya kadar vade olanakları sunuluyor. Krediden yararlanmak için ilk kez vatandaşların internet bankacılığına veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor. Krediler bölümünde başvuru seçeneği seçilmeli ve forum doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Ardından banka gerekli kontrolleri yapacak ve kayıtlı cep telefonuna kredinin onaylandığına dair SMS gelecek. Bu noktadan sonra vatandaşlarımız kredilerini hesaplarında görüntüleyebilir ve rahatlıkla kullanabilirler. Bunun yanında vatandaşlarımız kredilerini almak için evden dışarı çıkmak zorunda bile değiller!

Kamu bankası maaş müşterisi olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisini aylık %1,51 faiz oranıyla sunmakta. 36 ay vade olanağıyla 10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi alan vatandaşlarımızın vade sonunda toplam geri ödemeleri 13 bin 680 lira olmakta. Aylık ödemeleri 380 Türk lirası günlük ödemeleri ise yalnızca 12 Türk lirasına denk gelmekte!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün