Bilgi

Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim?

Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim?

Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Yeni yaz dizilerinden Baht Oyunu dizisi fragmanları ile heyecan yaratmıştı. Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosuda merak konusu oldu. 

Yeni romantik komedi dizisi Baht Oyunu ilk bölümü merakla bekleniyor. Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu bir hayli ilgi çekici. Dizinin daha ilk bölümünden karkaterleri bi hayli merak konusu oldu. Hekimoğlu dizisinin Emre’si Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisinde Bora Doğrusöz olarak karşımıza çıkıyor. İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz yeni projesi için bi hayli heyecanlı.

Salı akşamları reyting savaşı verecek olan Baht Oyunu Star Tv’de yine yeni bir dizi olan ve ilk bölümü bugün yayına girecek Ada Masalı ile rakip oluyor. Reyting savaşında kim kazanacak merak konusu olurken Kanal D çıkacak reytinglere göre bir başka yeni yaz dizisi olan Aşkın Tarifi dizisi içinde karar verecek. 

Baht Oyunu dizisi bi hayli klasik bir senaryo izlenimi ile akıllara Sen Çal Kapımı ve Kiralık Aşk dizisini getirse de tüm sezon drama boğulan seyirici için iç açıcı bir dizi bulunacağı kesin.

Bugün itbariyle en fazla aranan konular Baht Oyunu Bora kimdir? Baht Oyunu karakterleri ve oyuncuları kim? Baht Oyunu Bora gerçek adı ne? Baht Oyunu Bora Aytaç Şaşmaz nereli? Baht Oyunu Bora Aytaç Şaşmaz kaç yaşında? Aytaç Şaşmaz abisi kim? gibi sorular oldu.

Baht Oyunu Bora Kimdir?

Bora kişiliği bi hayli iyi bir eğitim görmüş, İstanbullu varlıklı bir ailenin, aristokrat bir anne ile hırslı bir babanın tek oğludur. Oldukça soğuk ve sert olan Bora, kendisine kimseyi yakıştırmıyor ve yaklaştırmıyor. Aşka tabi ki inanmıyor. Bora ailesi aracılığıyla kalıplara sokulmaya çalışılan bir karakter olsa da bağımsız yönü bi hayli kuvvetli ve gerktiğinde ailesine karşı çıkabiliyor. Bora, “Bizdeboyle” adlı sitenin genel yayın yönetmenidir.

Baht Oyunu Rüzgar Kimdir? İdris Nebi Taşkan Kimdir? İdris Nebi Taşkan Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Rüzgar Kimdir? İdris Nebi Taşkan Kimdir? İdris Nebi Taşkan Nereli? Kaç Yaşında?

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

4 Ağustos 1998 doğumludur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan 22 yaşındaki Aytaç Şaşmaz, Kanal D’de yayına giren ödüllü House’un bi hayli başarılı bir biçimde bir araya getirilen ve ekranların kaliteli dizilerinden olan Hekimoğlu dizisinde oynadığı Emre kişiliği ile tanınmıştır.

Aytaç Şaşmaz ilk kez 2017 senesinde Kötü Çocuk adlı filmde boy göstermiştir. Daha sonra ise Star Tv ekranlarında yayına giren  Söz dizisinde yer almıştır. 

Aytaç Şaşmaz 1.80 metre boyunda ve 77 kilodur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün