Bilgi

Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu dizisi bu akşam başlıyor. Merakla beklenen dizi ilk bölümü ile ekrana geliyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünde olduğu Baht Oyunu dizisi için heyecanla beklenen gün geldi.

Kanal D’nin yeni romantik komedi dizisi Baht Oyunu oyuncu kadrosu ile göze çarpıyor. Hekimoğlu dizisinin Emre’si Aytaç Şaşmaz dizinin başrolunde yer alırken dizinin oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler de bir hayli ünlü. 

Baht Oyunu dizisinde göze çarpan en mühim isimlerden biri Hande Subaşı. Hande Subaşı uzun bir süre sonra bir dizide yer alrak seyirci ile bir araya gelecek. Baht Oyunu dizisinde Nergis Şahin kişiliğine hayat veren Hande Subaşı biyografisi bi hayli merak konusu oldu. 

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Hande Subaşı, Baht Oyunu dizisinde Ada’nın teyzelerinden birisi olan Nergis Şahin kişiliğine hayat veriyor. Baht Oyunu Nergis kimdir en fazla aranan konulardan biri oldu. Dikkat çekici bir karakter olan Nergis kimdir?

Baht Oyunu Nergis Kimdir?

Nergis, Cemre Baysel’in oynadığı Ada kişiliğinin ortanca teyzesidir. Nergis’in tüm çocukluğu ailesindeki kadınlarının mutsuz evlilikleri sebebiyle kederleri ile şekillenmiş. Nergis ailesindeki kadınların bu halleri sebebiyle onlara benzememek için hiç aşık olmayacak yalnızca kendisine aşık olanla evlenmeye çalışacakmış. Ve bu dediğini de gerçekleştirmiş Nergis. Henüz 20’li yaşlarındayken kendisne deli gibi aşık olan, bir dediğini iki etmeyen Aslan’la evlenir. 

HANDE SUBAŞI KİMDİR?

Hande Subaşı 21 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümünden mezun olmuştur. 2005 senesinde Miss Turkey güzellik müsabakasında birinci olmuştur. Daha sonra Miss World müsabakasında En İyi Ulusal Kostüm Ödülü’nü aldı.

Modellik yerine oyunculuk kariyerine odaklanmak istedi ve birden fazla dizi ve filmde yer aldı. 

Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Hande Subaşı şimdiye kadar şu yapımlarda yer aldı;

Adak

Kuşdili

Elveda Rumeli

Gelecekten Bir Gün

Güneşi Gördüm

Elde Var Hayat

Anadolu Kartalları

Düşman Kardeşler

Merhamet

Diriliş Ertuğrul

Bahtiyar Ölmez

Aşk Uykusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün