Bilgi

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Kanal D’nin başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in olduğu yeni yaz dizisi Baht Oyunu bu akşam ekranlara ilk bölümüyle geliyor. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Baht Oyunu karakterleri merak konusu oldu.

Baht Oyunu dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı Sümen ilk deneyimi ile heyecanla dizinin elde edeceği başarıyı bekliyor. Peki Baht Oyunu Tuğçe Dikman kimdir?

TACI BİRİNCİ OLAN ITIR ESEN’iN ELİNDEN ALMIŞTI!

Tuğçe Sümen ismini aslında 2017 senesinde Miss Turkey müsabakasından hatırlıyoruz. Yarışmada ikinci olan Türkiye güzeli, yarışmada birinci olan Itır Esen’in 15 Temmuz ile alakalı atmış olduğu tweetleri sebebiyle tacı elinden alınınca birinciliği elde etmiş ve taç kendisine verilmiştir.

Baht Oyunu dizisi ile oyunculuğa iddialı bir biçimde adım atacak olan Tuğçe Sümen’in Tuğçe performansı merakla beklenirken ismi şimdiden en fazla aratılanlar içinde yer aldı. Aslı Sümen, Baht Oyunu dizisinde baş karkaterlerden biri olarak adından söz ettireceğe benziyor. Dizinin entrika çevirecek kötü kadınına hayat verecek olan Aslı Sümen’in oyunculuk performansı merakla beklenirken kendisi ile ilgili araştırılan bilgiler haberimizin detay kısmında..

ASLI SÜMEN KİMDİR?

Aslı sümen 1994 senesinde Mersin’de dünyaya geldi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur Miss Turkey 2017 güzellik müsabakasında ikinci olmuş fakat birinci olan Itır Esen’in sosyal medveya 15 temmuza dair attı tweetler yüzünden Taci elinden alınınca birincilik kendisine verilmiştir.

BAHT OYUNU TUĞÇE KİMDİR?

Merkez Bankasının Faiz Kararı Merakla Bekleniyor! Herşeye hazırlıklı olun! Faizler Düşecek mi?

Merkez Bankasının Faiz Kararı Merakla Bekleniyor! Herşeye hazırlıklı olun! Faizler Düşecek mi?

Bahtı oyunu Tuğçe Bora’nın çocukluk arkadaşıdır. Tuğçe bunun yanı sıra Bora’nın ortağıdır. Oldukça iyi eğitimli ve zeki bir kız olan Tuğçe bunun yanı sıra insanlara yüksekten bakan bir tiptir. Dizinin entrika çevirecek kişiliği olan Tuğçe, Bora’ya uzun süredir aşıktır. Bütün amacı Bora’yı kendisine aşık etmek ve onunle evlenmektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün