Bilgi

Bankalardan 6 ay ödemesiz 200 bin lira kredi müjdesi! Başvuru şartları herkese uyuyor, bugün başladı!

Bankalardan 6 ay ödemesiz 200 bin lira kredi müjdesi! Başvuru şartları herkese uyuyor, bugün başladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Bankalardan 6 ay ödemesiz 200 bin lira kredi müjdesi! Başvuru şartları herkese uyuyor, bugün başladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bankalardan 6 ay ödemesiz 200 bin lira kredi müjdesi! Başvuru şartları herkese uyuyor, bugün başladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bankalardan 6 ay ödemesiz 200 bin lira kredi müjdesi! Başvuru şartları herkese uyuyor, bugün başladı!

Özellikle pandemi zamanında ciro kaybı yaşamış olan işletmeler ve firmalar Vakıf, Ziraat, Halk, Garanti, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Akbank, Ziraat Katılım, Denizbank, Vakıf Katılım Gibi bankalara başvuru yaparak 6 ay geri ödemesiz 200 bin lira kredi fırsatlarından yararlanabilecek. Üstelik de bu kampanya 1 Haziran tarihinde başladı ve firmalar üye oldukları oda ve borsalardan alacakları üyelik belgesi ile birlikte hemen online ortamda başvuru yapabilecek. Kredi şartları işletmelerin ciro ve gelir durumuna göre değişiklik gösterecek.

Vatandaşa Hibe Desteği! 3 bin ve 5 bin TL Hibe Desteği Başladı İşte Sorgulama Ekranı!

Vatandaşa Hibe Desteği! 3 bin ve 5 bin TL Hibe Desteği Başladı İşte Sorgulama Ekranı!

10 banka kredi kampanyasına katılıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Kredi Garanti Fonu iş birliğinde 10 bankanın katılımı ile pandemi sürecinde olumsuz etkilerinden ve ciro kaybı yaşayan firmalara 200 bin liraya varan 6 ay geri ödemesiz destek kredisi verilecek. Nefes kredisi adı ile yayına giren açıklama da başvuru şartlarına da yer verildi. Ziraat, Vakıf, Halk, İş Bankası, Garanti, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım Bankaları aracılığıyla verilecek olan nefes kredisi başvuru şartları ve ayrıntı kısmı haberimizin devamında…

Ziraat Bankası 18 ay vadeli nefes kredisi veriyor

Nefes Kredisi ile ciro kaybı yaşayan esnaflara destek olmaya hazırlanan Ziraat Bankası, resmi sayfasından konu ile ilgili geniş bir şekilde bir bilgilendirme paylaşımı yaptı. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan bilgilendirmede hazine destekli KGS teminat desteği sağlanarak, başvuru yapan firmalara 6 ay geri ödemesiz toplam 18 ay vadeli kredi paketleri sunulacağı belirtildi. Ziraat Bankası’nın nefes kredisi kampanyasından Kobi vasfına haiz, bunun yanı sıra bunu belgeleyebilecek vatandaşlar yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası nefes kredisi başvuru şartları ise şöyle;

2020 yıl sonu cirosu

0 – 1 Milyon TL içinde olan işletmeler 50.000,-TL’ye kadar

1 – 10 Milyon TL içinde olan işletmeler 200.000,-TL’ye kadar kredi kullanabilecektir.

Ziraat Bankası aracılığıyla sunulan nefes kredisi faiz oranı yıllık yüzde 17,50 olarak belirlendi. Ayrıca nefes kredisi paketinden yararlanan vatandaşlar 6 ay anapara ve faiz ödemesiz olarak 18 ay vade alternatiflerinden faydalanabilecek.

Nefes kredisi başvuruları nasıl ve nereye yapılacak?

Ziraat Bankası şubelerinden 6 ay geri ödemesiz 200 bin liraya kadar nefes kredisi başvurusu yapmak olabilecek. Ayrıca Ziraat Bankası dışında bir çok devlet bankası ve özel bankada kredi paketine katıldı.

Hangi bankalar nefes kredisi veriyor?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Kredi Garanti Fonu iş birliğinde pandemiden etkilenen esnafın zor durumda kalmaması ve zararını karşılaması için uygun koşullarda verilen nefes kredisi kampanyasına toplamda 10 banka katılıyor. Nefes kredisi paketine katılımını sağlayan bankalar şu biçimde; Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank, İş Bankası, Garanti, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım.

6 ay ödemesiz kredi nakit başvuru şartları

Devlet ve özel banka kuruluşlarından bir araya gelen 10 banka aracılığıyla sağlanacak olan nefes kredisi paketinden yıllık cirosu 10 milyon liranın altında olan ve 2020 yılı cirosunda 2019 yılına göre yüzde 25’i aşan zarar yaşayan Sanayi, Ticaret, Deniz ticareti, Ticaret ve Sanayi odaları veya Ticaret borsasına kayıtlı üye işletmeler faydalanabilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün