Diziler

Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor

Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor, arayışı içine giren okurlarımız için Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor

Sefirin Kızı ve Arıza dizisi hayranlarına müjde. Bu sezon final yapan diziler içinde bulunan Sefirin Kızı başrolü ve Arıza dizisi başrolü yeni film projesi için takipçilerini bekletmeden sete iniyor. İşte yer yerinden oynatacak yeni proje ayrıntı kısmı!

Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş yeni filmde başrol oldu!

Sezon başında rekorlar kıran Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül ve Uraz ayrılığı sonrası bekleneni verememiş ve Tuba Büyüküstün rağmen final yapmıştı. Aynı biçimde Arıza dizisi de Show TV ani kararla final yapmıştı. Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek iki dizinin başrolü olan jönler çiçeği burnunda bir film için sete çıkıyor. Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş efsane bir film için Netflix’le anlaşmaya vardı!

7. Koğuştaki Mucize yönetmeni yönetecek!

Sinemada rekorlar kıran 7. Koğuştaki Mucize filmi yönetmeni Mehmet Ada Öztekin yeni filmi için Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek sete indi. Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek Netflix yeni projesinde başrol oldu ve film şimdiden büyük merak konusu oldu.

Lanistarmedya yapımcılığı üstüne aldığı Yolun Açık Olsun filmi Netflix’te yayına girecek. Temmuz ayında sete çıkacak film, 2022 senesinde Netflix’te yayına girecek.

Serenay Sarıkaya teklif gitti!

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Bergen filmini reteden Serenay Sarıkaya, Yolun Açık Olsun filmi için teklif aldı. Serenay Sarıkaya kadroyu ve hikayeyi çok sevdiği tüm işini bu filmin için ertelediği bilgisine ulaşıldı. Şu an Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek imza attığı proje Serenay Sarıkaya imza atması bekleniyor.

Serenay Sarıkaya teklifi kabul etmemesi halinde ise başrol için Deniz Baysal Yurtçu’ya teklif gittiği bilgisine ulaşıldı. Deniz Baysal Teşkilat dizisi ara vermesiyle bir filmde oynayacak ve yönetmen Mehmet Ada Öztekin çalışmayı çok istediği bilgisine ulaşıldı.

Yolun açık Olsun filmi 2022 senesinde Netflix yayına girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün