Bilgi

Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyatları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyatları

Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları, arayışı içine giren okurlarımız için Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sıfır Araç Zammı 1 Haziran Sıfır Otomobil fiyat aralıkları zamlandı! İşte Zamlı araç fiyat aralıkları

Sıfır araç zammı! 1 Haziran 2021 salı günü otomobil fiyat aralıkları zamlandı. Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar 1 Haziran gelen zamla birlikte şok oldu! Peki hangi otomobil ne kadar zamlandı? Araçlara zam ne kadar geldi?

1 Haziran Otomobil fiyat aralıkları zamlandı!

Sıfır araçlar zamlandı. Bir çok marka 1 Haziran 2021 Salı günü otomobil fiyat aralıklarına zam yaptı. Sıfır araçlar yüzde 3 ile yüzde 5 içinde 1 Haziran salı günü zamlı olarak satışa çıkacak. 

2. Elde zamlanacak

Sıfır araç zamları sonrası 2. el araçlarda zamlanacak. Gün içinde 2. el araçların da yüzde 3 ile yüzde 5 içinde zamlanması bekleniyor. Şu an için 1 Haziran Salı günü otomobile gelen zamlar şu biçimde.

BMW Yüzde 3 zamlandı!

En çok araştırılan araç firmaları içinde bulunan BMW, 1 Haziran zammı belirlendi. BMW yüzde 3 zamlanarak listede yerini aldı ve ilk zammı duyuran marka oldu.

Kia ve Hyundai yüzde 4 zam!

Kia ve Hyundai resmi sitelerinde bulunan fiyat aralıklarımız güncelliyoruz açıklaması sonrası gelen zam belirlendi. Kia ve Hyundai marka araçlara yüzde 4 civarında zam geldiği bilgisine ulaşıldı.

Opel Yüzde 5 zam yapıyor!

Sıfır araçlarda en büyük zamlardan bir diğeride Opel marka araçlara geliyor. Opel güncelleniyor yazısıyla birlikte gelecek zam yüzde 5 olduğu bilgisine ulaşıldı.

Skoda 20 bin TL Zamlandı

1 Haziran salı günü en yüksek zamlardan biri Skoda marka araçlarda oldu. Skoda 20 bin TL zamlanarak günün en fazla git gide artan otomobili oldu. Ayrıca Skoda Superb modeli 25 bin TL zam gelerek rekor kırdı.

Mercedes yüzde 4 zam!

Yeni otomobil zamlarında Mercedes’te zamlandı. Mercedes birden çok sıfır aracına yüzde 4 zam yaptı. Mercedes toplamda yüzde 14 zamla en fazla zamlanan 2021 araç fiyat aralıkları zirvede yer aldı! Mercedes en ucuz a serisi başlangıç fiyatı 541 Bin TL olarak rekor kırmıştır.

Binlerce Kişinin Hesabına 4 Haziran’da Nakit Yardımı Yatıyor! Bakan Müjdeyi Verdi Hesaplarını Kontrol Edin

Binlerce Kişinin Hesabına 4 Haziran’da Nakit Yardımı Yatıyor! Bakan Müjdeyi Verdi Hesaplarını Kontrol Edin

Otomobil fiyat aralıkları neden artıyor!

1 Şubat tarihinde yüzde 7.18 olan Dolar Kuru çoğalmasıylaOtomobil fiyat aralıkları zamlanıyor. 1 Haziran salı günü Dolar Kuru 8.48 oldu ve Dolar yüzde 18 yükseldi. Bu nedenle Otomobil fiyat aralıkları 1 Haziran tarihinde güncellendi. Yüzde 18 Dolar zammı sebebiyle sıfır araçlar yüzde 3 ile yüzde 5 içinde zamlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün