Biyografi

TRT 1’in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak

TRT 1’in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak, arayışı içine giren okurlarımız için TRT 1’in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız TRT 1’in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

TRT 1’in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak

TRT1 bu sezon paylaşımı yaptığı dizilerle seyircileri şaşkına çevirmeye sürdürmekte. Neredeyse bütün dizileri reyting sıralamasında üst sıralarda bulunan kanalın bi hayli beğeni alan dizilerinden birine taze kan geliyor. Zaten reyting listesinde zirveyi kimseye bırakmayan dizi yeni ünlü oyuncunun dahil olması ile birlikte hiç rakip tanımayacak gibi görünmekte. Peki TRT 1’in hangi dizisine hangi ünlü isim geliyor? İşte yeni sezonda fırtına gibi esecek o dizi ve yeni katılacak oyuncu…

Öyle bir isim gelecek ki senaryo baştan sona değişecek

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

TRT 1 ekranlarında her hafta Pazartesi akşamları yayına giren ve reyting listesinde de zirveyi kimseye kaptırmayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrol karakterlerinin ayrılacağı haberleri bir önceki günlerde dizinin seyircilerini üzmüştü. Özellikle Buğra Gülsoy’un yeni sezonda olmayacağı konuşulurken TRT1 bu durumu telafi etmek, seyircileri yeniden mutlu etmek için yeni oyuncu görüşmelerine başladı. Sezon finali ile ekranlara veda eden dizinin yeni sezonunda öyle bir isim diziye katılacak ki tüm dengeler değişecek, hatta senaryo sil baştan yeniden yazılacak.

Ekranların özlediği isim geri dönüyor

TRT 1’de yayına giren uyanık Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonuna ünlü oyuncu Barış Arduç katılacak. Kiralık Aşk dizisi ile milyonlarca takipçiye ulaşmayı başaran yakışıklı oyuncu son kez Çukur dizisinde kısa süreliğine rol almıştı. Performansı çok bi hayli beğeni alan oyuncunun uzun zamandan beri bir çalışmada tam anlamıyla yer almaması sebebiyle yüzü de bir hayli özlemişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonunda rol alacak olan oyuncunun dizi için özel hazırlık yaptığı da yaşandı. Yeni sezon için Ağustos ayında sete çıkacak olan uyanık Büyük Selçuklu dizisinin çekimleri öncesinde Barış Arduç, Hollywood filmlerinde de görev alan kazak şirket Nomad’ın hocalarından dövüş ve binicilik dersleri alıyor.

Barış Arduç için özel senaryo ekibi kuruluyor

Yeni sezonda da ekranlarda fırtına gibi esmeye hazırlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni oyuncuları için özel senaryo ekibi kurulduğu da bilgisine ulaşıldı. Ayrıca diziye eski kadrodan yalnızca usta oyuncu Mehmet Özgür devam edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün