Bilgi

Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan Baraj son bölüm finale doğru şok gelişme!

Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan Baraj son bölüm finale doğru şok gelişme!, arayışı içine giren okurlarımız için Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan Baraj son bölüm finale doğru şok gelişme! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan Baraj son bölüm finale doğru şok gelişme! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan Baraj son bölüm finale doğru şok gelişme!

Baraj 34. bölüm izle! Baraj son bölüm izle! FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Baraj son bölüm izle! Baraj 34. bölüm tamamı izle! FOX Play Baraj son bölüm izle! Baraj yeni bölüm izle! FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Baraj yeni bölüm rekor kırıyor!

Baraj 34. Bölüm izle 6 Nisan

Fox TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Baraj’da 6 Nisan Salı akşam saat 20.00 itibariyle 34. bölüm ekranlara geldi. Diziseverler Baraj 34. bölümü ekranlara kilitlenerek seyrettiler. Şimdi Baraj 34. bölümün FOX TV’de sona ermesiyle birlikte yeni bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler araştırmalara başladılar. Baraj 34. bölüm izle, Baraj 6 Nisan Son Bölüm izle! Açıklamalar haberimizin detay kısmında sizlerle…

6 Nisan 2021 Baraj son bölüm izle!

İlk sezonuyla FOX TV ekranlarında yayın yaşamını sürdüren Baraj dizisi yeni bölümleriyle her hafta salı akşamı ekranlara geliyor. Baraj dizisi bu akşam saat 20.00’de FOX TV’de 34. bölümüyle yayınlandı. Başrollerini Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Biran Damla Yılmaz’ın üstüne aldığı Baraj dizisi salı akşamları saat 20.00’de ekranlara geliyor. Seyircisinden büyük büyük alkış alan dizinin her hafta yayına girecek yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.

FOX TV ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi Baraj geçtiğimiz hafta 33. bölümüyle ekranlara gelmişti. İlgiyle takip edilen yapımın son bölümünde Bahar ve Nazım ilişkileri ile ilgili tekrar düşünmeye karar verirken Tarık, İbrahim ve Zehra ise bi hayli köşeye sıkışmış durumdadır. Dizinin yeni bölümü seyircileri ekranları başına kilitledi. Salı akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisi Baraj bu akşam 34. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümnde Nazım, Nehir’in Bahar ve Azra ile ilgili dile getirdiklerine bir defa daha inanmayınca Nehir artık Nazım defterini tamamen kapatmaya karar verir. Lakin Nehir’in kısa bir sürede yeni bir adamla yakınlaştığını öğrenen Nazım Nehir defterini halen kapatmamıştır.

Baraj 34. Bölüm İzle

FOX TV ekranlarının alakayla takip edilen Baraj dizisi her hafta salı akşamları seyircisiyle buluşmaya sürdürmekte. Sezona güzel bir giriş yapmayı başaran Baraj dizisi sosyal platformda da büyük yankı uyandırdı. Bu akşam 34. yeni bölümüyle seyirci karşısına geçen dizi seyircilerin taktirini topladı. Beğenilerek izlenen son bölümde Bahar ve Nazım ilişkileri için tekrar düşünme kararı alırken Tarık, İbrahim ve Zahra iyice köşeye sıkışmış bir durumdadır. Nazım’ın Nehir’i yangından kurtarması ile ikisi de duygularını tekrar sorgular. Nazım ve Nehir ayrı ayrı duygularını sorguladıktan sonra yüzleşme kararı alırlar. İkisi de birbirlerini sever fakat Nazım ne yapacağı hususunda kararsızdır.

Bir tarafta da Bahar mevcuttur. Bu esnada Bahar ise Nazım’ı kaybetmekten bi hayli korkmaktadır. Onu yanında tutmak için Azra ile birlikte kurdukları planları ondan saklamak için çaba sarfeder. Lakin bu esnada Mert’in kaçırılması ve Azra’nın geçmişiyle alakalı gerçekler Bahar’ı zor bir durumun içine sokar. Nazım ve Nehir Mert’i bulmak için mücadele ederken, Tarık’ın başı da büyük bir belaya girer. Tarık, Zahra ve İbrahim hala Meryem’in cenazesinden kurtulmayı başaramamışlardır.

Bu esnada Halit ve Hayriye’nin evlenme teklifleri de onları iyice köşeye sıkıştırır. Bütün bunların üzerine Bahar, Tarık’ı Halil’i öldürmekle suçlar. Tarık bütün cephelerde köşeye sıkışır. Nazım’ın Nehir’in yaşamını kurtarması neticesinde ikisinin de duyguları ile ilgili dürüst olmaları için onlara bir imkan sunulur. Bahar ise bir taraftan Nehir’in başına gelenlerin nedenini saklamak için çaba sarfederken diğer taraftan da Nazım’ı kaybetmemek için uğraşır. Lakin Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması işleri içinden çıkılamayacak kadar zor bir duruma sokar.

Baraj 35. Bölüm Fragmanı İzle

Baraj dizisi 6 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de 34. yeni bölümüyle seyirci karşısına geçti. Beğenilerek izlenen 34. bölümün sonlanmasının ardından diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Lakin halen yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Bu hafta 34. bölümüyle ekranlara gelen Baraj dizisinin sona ermesinin ardından yapımın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. İlgiyle izlenen yapımın yeni bölüm fragmanı halen yayınlanmadı. Nehir ve Nazım içinde iplerin koptuğu, Tarık’ın ise Meryem’in cesedinden kurtulmak için değişik yollar izlediği 34. bölüm seyircileri ekranları başında adeta büyüledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün