Diziler

Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanalda Devam Eder mi?

Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanalda Devam Eder mi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanalda Devam Eder mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanalda Devam Eder mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanalda Devam Eder mi?

Fox TV ekranlarında salı günleri yayına giren baraj dizisi ani bir final kararı ile ekrana veda edecek. İlk bölümü 17 Mart 2020 tarihinde yayınlanmış olan baraj dizisinin başrollerinde biran Damla Yılmaz Gizem Karaca Burak Yörük ve Feyyaz duman gibi kabiliyetli oyuncular yer alıyor. Reyting oranları daha beklentilerin üzerinde olan baraj dizisinin neden bitti final yaptığı bi hayli merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda araç dizisi gerçekten neden bitti niçin final yaptı başka kanalda transfer olur mu devam eder mi gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Baraj Dizisi Neden Bitti Final Yaptı?

Bir yılı aşkın yoluna devam eden Baraj dizisi Fox TV ekranlarında 6 nisan salı günü 34. bölümü ile ekrana gelecek. Baraj dizisinin nisan ayının sonunda veya mayıs ayında final yapacağı ve en fazla 38. veya 42. bölüm süreceği yazıldı. Son haftalardaki reyting oranlarına incelediğimizde Baraj dizisinin bi hayli iyi oranlar aldığını ve genelde ilk dizi içinde bulunduğunı göze çarpıyor. Reyting oranları ortalamanın üzerinde olmasına rağmen Baraj dizisi neden final kararı aldı, niçin yayından kaldırıldı seyirciler bu sorunun cevabını düşünüyor. Çünkü son haftalarda 5 ve 6 oranında Total reytingler Baraj dizisini 3. sezona da taşıyacak görüntüsünde idi.

baraj dizisi neden bitiyor final yapiyor

Baraj dizisinin gerçek final sebebi: ilk kez Baraj dizisinin almış olduğu başarılı reyting oranlarından dolayı değil anlaşmasi bittiği için final kararı aldığını hemen söylemekte yarar var. Fox TV ile Baraj dizisinin hazırlayıcısı Med Yapım içinde ortalama 40 bölümlük bir anlaşma yapılmıştı. Geçtiğimiz sezon mart ayında başlayan Baraj dizisi reytingleri iyi olmasına rağmen 2021 nisan ayı sonunda final yapacak veya 40. bölümde mayıs ayının ilk haftalarında bitecek görünüyor. Baraj dizisinin final yapmasının asıl sebebi Med yapım ile FOX TV’nin yeni sezon için anlaşamamış olmasıdır. Ayrıca pandemi sebebiyle dizilerdeki izlenme oranları ve reklam kazançları önceki senelera göre daha düşük görünüyor. Lakin oyuncular aldıkları ücretlerden kolay kolay geri adım atmak istemiyorlar. Haliyle yapımcılar ve kanallar çok para kazanamıyor. Bundan dolayı de anlaşması anlaşmasi biten diziler genelde final kararı alıyor. Baraj dizisinin erken final yapma sebebi de aslında budur. Yoksa reyting oranlarına incelediğimizde kesinlikle final yapacak gibi bir dizi değil Baraj.

baraj dizisi final yapmasin kanal degistirsin

Baraj Dizisi Başka Kanalda Devam Eder mi?

FOX TV’de 40. bölüm civarında final yapması beklenen Baraj dizisinin yüksek reytinglerden dolayı başka bir kanal ile anlaşarak 2021-2022 sezonunda da devam edeceği sosyal platformda dillendirilmişti. Lakin anlaşmasi olduğu için başka bir kanalın adı veya reklamı olmasın diye şuan için Baraj dizisinin yapımcısı Medyapım ile diğer kanallar içindeki görüşmeler saklanıyor. Lakin oyuncu ekibinde bulunanki başroller ile anlaşılırsa Baraj dizisinin 3. Sezonda da ekrana devam edeceği Fox TV dışında başka bir kanal ile anlaşarak dizinin transfer olması gündeme gelecek görünüyor. Lakin bu hususta resmi bir bilgi olmadığı için şuan için Baraj dizisi herhangi bir kanal ile anlaşmaya vardı veya transfer olacak gibi bir bilgi veremiyoruz.

Braaj dizisi final yapiyor

Baraj Dizisi 2021-2022 Yılı 3. Sezonunda Devam Eder mi?

Baraj dizisi ile alakalı haberler halen çok yeni olduğu için Fox TV’de kesinlikle final yapacak mı veya 2021-2022 senelerı için başka bir kanal ile görüşüp anlaşacak mı bu konular halen kesinlik kazanmadı. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda Baraj dizisi ile alakalı yeni gelişmeler yeni anlaşmalar yapılırsa veya dizinin 3. Sezonda da devam etmesine karar verilirse sayfamızda siz değerli okurlarımıza bunu geniş bir şekildeca duyuracağız. Son haftalardaki reyting oranlarına bakacak olursak Baraj dizisinin kesinlikle 3. Sezonda da devam edeceğini ön görebiliriz. Lakin son karar Medyapım ile FOX TV içinde yapılacak görüşmelere bağlı.

baraj dizisi esezon finali mi final mi yapacak

Baraj Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Daha önce bir çok dizi için bitmesin final olmasın gibi kampanyalar düzenleyerek dizinin seyircilerine hem sayfamızda hem de sosyal platformda örgütlemeye çalıştık. Lakin Baraj dizisi ile alakalı bu kadar yüksek reyting oranları varken dizinin bitirilmesi çok mantıklı gelmediği için ya Fox TV’de devam etmesine karar verilecek veya 3. Sezon için değişik bir kanalla anlaşma yapılacak. Bu beklenti ile Baraj dizisi bitmesin final yapmasın diye bir kampanya başlatmak istemiyoruz. Lakin siz yine de sesinizi duyurmak ve sosyal platformda çevrenize Baraj dizisi bitmesin final yapmasın hususundaki yorum ve görüşünüzü paylaşmak isteğe göre ilk kez aşağıdaki yorum kısmına Baraj dizisi ile alakalı içten yorum ve görüşünüzü yazınız. Daha sonra sosyal platform sitelerinde bu sayfanın linkini paylaşarak herkesin görmesini ve okumasını sağlayınız. Böylelikle Baraj dizisi bitmesin final yapmasın hususunda bir çok insana ulaşmış bulunacağız.

baraj dizisi bitti final yapti

Baraj Final Haberi: Yapımcılığını Medyapım ve No:9 Productions’un üstüne aldığı, başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca ve Burak Yörük’ün paylaşımı yaptığı dizinin sezon sonunda final yapacağı bir önceki günlerde öğrenilmişti. Baraj dizisi kaçıncı bölümde bitecek final yapacak? En son 33. bölümü yayına giren dizinin 39. bölümüyle ekran macerasını noktalayacağı bilgisine ulaşıldı. Yayın akışında bir değişiklik olmazsa final bölümü 11 Mayıs Salı günü yayına girecek.

Sizler de Baraj dizisi neden bitti, Baraj niçin final yaptı veya Baraj dizisi başka kanalda devam eder mi transfer olur mu şeklindeki sayfamıza yorum ve görüşlerinizi de destek olabilir, içten düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizlerin yorumları ve görüşleri gerçekten mühim bu yüzden aşağıya mutlaka düşüncesinizi beyan etmenizi istiyoruz. Umarız Baraj dizisi final yapmaz ve 3. Sezonda da kaldığı yerden devam eder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün