Diziler

Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor!

Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor!

TRT’nin reyting birincisi dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun yerine gelecek yeni dizi Sultan Alparslan’dan ilk kare geldi. 

Barış Arduç’un başrolünde olduğu Sultan Alparslan dizisinden ilk kare geldi. TRT 1’de bu sene reyting listesinde zirveyi bırakmayan Uyanış Büyük Selçuklu sürpriz bir kararla yeni sezonda geriye gidiyor ve isim değiştiriyor. Melikşah döneminin anlatıldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi’nde geriye dönülerek Sultan Alparslan dönemine gidiliyor. 

TRT 1 Alparslan dizisi geliyor! Başrol belirlendi! Uyanış Büyük Selçuklu adı değişti

TRT 1 Alparslan dizisi geliyor! Başrol belirlendi! Uyanış Büyük Selçuklu adı değişti

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin hem seyircileri hem oyuncuları bu duruma sitem etmişti. Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları sosyal platformdan imalı gönderiler paylaşmış ve yapımcıya sitem etmişti. 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni ismi Sultan Alparslan oldu. Sultan Alparslan dizisinin başrolüne ise Serenay Sarıkaya ile Netflix projesi Şahmeran dizisinde oynayacakken bu dizi için çalışmadan ayrılan Barış Arduç getirildi.

Sultan Alparslan dizisini çalışmaları başladı. Dizinin yıldız ismi Barış Arduç’tan ilk paylaşım geldi. Barış Arduç at binerken çektiği bir kareyi dizinin yapımcısı Emre Konuk ile birlikte paylaşımı yaptı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün