Bilgi

Sedat Peker 10. video yayınlanacak mı? Sedat Peker 13 Haziran 2021 yeni video var mı?

Sedat Peker 10. video yayına girecek mı? Sedat Peker 13 Haziran 2021 yeni video var mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker 10. video yayına girecek mı? Sedat Peker 13 Haziran 2021 yeni video var mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker 10. video yayına girecek mı? Sedat Peker 13 Haziran 2021 yeni video var mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker 10. video yayına girecek mı? Sedat Peker 13 Haziran 2021 yeni video var mı?

Youtube en fazla izlenen videoların sahibi olan Sedat Peker 10. video yayına girecek mı? Sedat Peker 13 Haziran yeni video var mı yok mu merak ediliyor. sedat Peker konuyla alakalı son dakika bir açıklama yapmadı!

Sedat Peker 10. video gelecek mi?

13 Haziran 2021 pazar sabahı Sedat Peker yeni videosu yayına girecek mı yayınlanmayacak mı sorusuna Sedat Peker yanıt verdi. Sedat Peker 10. video yayınlanmayacağını açıkladı. Peker yaptığı bilgilendirmede;

“40 yaşından genç kardeşlerim(40 yaşından büyükler misafir)Güvenli bir ortam halen oluşturamadım.Bundan dolayı videoyu yayınlayamayacağım.Lakin hemen bozulmayın.Aperitiften daha kuvvetli ara sıcaklar mutlaka yayınlayıp bunları deli edeceğim(yayın instagram / twitter hesaplarımdan olacak)” açıklaması yaptı.

Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim?

Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim?

Sedat Peker 10. videosu ne zaman yayına girecek?

Sedat Peker güvenli bir yer bulamadığı dila getirerek 10. video için halen tarih veremedi. Twitter ve instagram adresinden videolar yayınlayacağını dile getiren Peker için 10. video tarihi net olmasa da 20 Haziran 2021 Pazar günü Sedat Peker 10. videosu gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün