Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?, arayışı içine giren okurlarımız için Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinde ayrılıklar bitmiyor! Dizide bu sezon yaprak dökümü tüm hızıyla sürüyor!

Yasak Elma sevenlerine kötü haber! Ekranların keyifli dizisi Yasak Elma sezon finaline girdi ama ayrılıkla sürmeye sürdürmekte.

EnKay’cılar bu sezon büyük bir sevinç yaşamıştı. Dizinin Kaya’sı Barış Kılıç diziden ayrılmış fakat son bölümlerde diziye sürpriz bir biçimde yeniden girmişti. Büyük baskı sonucu diziye yeniden giren Barış Kılıç’ın girmesi ile çıkması bir oldu!

Yasak Elma’da bu sezon ayrılıklar bitmedi. Ayrılığa doymayan Yasak Elma’da önce dizinin başrolleri Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç ayrılmıştı. Daha sonra ise Barış Kılıç diziye geri dönmüştü. Lakin bu seferde dizinin fenomen kişiliği, başrolü Şahika kişiliğine hayat veren Nesrin Cavadzade diziden ani bir biçimde bir tartışma sonucu gönderilmişti. Lakin bitmemişti. En sonsa dizinin Zehra’sı Şafak Pakdemir diziden ayrılacağı açıklanmıştı.

Yasak Elma fanları bu ayrılıklara halen alışamamışken EnKay’cılara bir darbe daha geldi. Dizinin Kaya’sı Barış Kılıç diziden ayrıldığını açıkladı.

Kırmızı Oda Final Yapıyor!

Kırmızı Oda Final Yapıyor!

Barıış Kılış Twitter hesabından yapıtğı açıklamalarda şunları dile getirdi;

“Keşke hiç ayrılmasaydık en baştan ama bazı şeyler elimizde olmuyor. Sonunun böyle bulunacağını ben de bilemedim üzgünüm. Çok istediniz, çok sevdiniz döndüm.Sevginizi karşılıksız bırakmak istemedim ne pahasına olursa olsun. Şimdi ayrılık vakti. Emeği geçen herkese sonsuz minnettarım.Merakınızı anlıyorum. Üzülmeyin lütfen ben sizden daha çok üzülüyorum bu duruma. Her güzel şeyin bir sonu var. Bana verdiğiniz bu desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Her son bir başlangıç.”

Barış Kılıç’ın Şafak Pakdemir ile birlikte Metresler adlı dizinin uyarlamasında bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker