Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor?

Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor?

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz’da sona gelindi! Son Yaz dizi oyuncularından veda mesajları art arda geldi! 

Serkay Tütüncü'den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Alperen Duymaz, Sinan Tuzcu, Emre Karayel, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Sezer Koç, Şebnem Dönmez gibi isimlerin olduğu Son Yaz dizisinden üzücü bilgi geldi.

Büyük bir ilgi ile takip edilen farklı konusu ve ünlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Son Yaz heyecan dolu bölümlerinde her Cuma ekranlara geliyor. Lakin dizi istediği reytingleri bir türlü elde edemedi.

Son Yaz dizisine son kez Akgün Gökalp Taşkın’ın abisi Göhan kişiliği ile Olgun Toker dahil olmuştu. Son bölümlerde heyecanın üst sıralarda seyrettiği diziden oyunculardan veda paylaşımları geldi!

Son Yaz dizisinin Emel’i Sezer Koç, setten Hafsanur Sfakattutan, Yasemin Yazıcı, Funda Eryiğit ve Ata Arman’ı etiketleyerek bir fotoğraf paylaşarak “Son Kahvaltı” notunu ekledi ve üzgün emoji suratı koydu! Son Yaz dizisinin final söylentileri gerçek oldu.

Bu fotoğrafı dizinin Naz’ı Yasemin Yazıcı’da paylaşarak üzüntüsünü kelimelerine ekledi.

Son Yaz dizisinde özellikle Akgün ve Selim ikilisi bi hayli beğenilmiş Alperen Duymaz ve Ali Atay ikilisinin uyumu çok beğenilmişti. Lakin ne yazık ki bu uyum veda ediyor.

Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Ali Atay, Exxen’de Leylan ile Mecnun dizisinin yeni çekimlerine başlayacağı öğrenilmişti. Son Yaz’ın Savcı Selim’i Ali Atay, yeni dizisine geçerek Son Yaz’a veda ediyor yorumları yapılmıştı. 

 

Son Yaz dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final mi yapacak? Son Yaz’da hangi oyuncu diziye veda ediyor? Son Yaz dizisi hayranları aracılığıyla en fazla araştırılan sorular içinde yer aldı. 

Lakin diziden net açıklamalar halen gelmedi. Bilinen şu ki oyuncuların yaptığı bu paylaşımlar Son Yaz takipçilerini panik yaparak üzüntüye boğdu. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker