Diziler

Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor?

Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Dijital bir platform olan Netflix’de çok yakında zamanda yayına girecek olan yeni dizilerden bir tanesi de Bir Denizaltı Hikayesi oldu. Dizinin Kıvanç Tatlıtuğ’a  ait olması birden fazla kişi heyecanlandırdı. Dizinin çalışmaları devam ederken nerede çekildiği de bi hayli merak edebildi. Bizde bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Bir Denizaltı Hikayesi dizisi nerede çekiliyor? çekim yerleri nerededir? gibi sorular ile ilgili bilgiler vereceğiz.Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor

Bir Denizaltı Hikâyesi Nerede Çekiliyor?

30 Ocak’ta dizi çekimlerine start verilmesi bekleniyor. Dizi kadrosunda bulunan Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ecem Uzun, Alper Saldıran ve Ertan Saban gibi birbirinden tecrübeli isimleri içinde yer alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olan dizi çekimleri için İstanbul ve İzmir seçildi. Dizi çekimleri için birden fazla kapalı ve açık alandan yararlanıldı. Dizi ile ilgili bir tanıtım filmi geldiğinde dizinin çekim yerlerini daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde sizlerle sunacağız.

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim Yerleri

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim YerleriDizi çekimlerinde birden fazla alandan yararlanıldı. 8 bölüm olarak hazırlanan dizinin ilk sezonu birkaç ay sonra seyirciler ile bir araya gelecek. Dizide genelde tatillik yerler kullanıldı. Dizinin tam bir yaz dizisi bulunacağını düşünüyoruz. Dizinin konusu ise güneş ışınlarının insanları öldürmesi üzerinedir. Dizinin konusu içerisinde dizi için tatil mekanları seçildi .İstanbul ve İzmir‘e eşlik edecek olan yer olarak ise Ayvalık seçildi.

Bir Denizaltı Hikâyesi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Bildiğiniz üzere birden fazla dizi çekiminde İstanbul kullanılmaktadır. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi içinde İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ayvalık’ta seçildi. Ayvalık’ta yapılan çekimlerin büyük bir kısmı CundaAdası’nda gerçekleştirilecektir. Cunda adasının tercih edilmesinin sebebi ise daha sessiz, sakin ve tam bir tatil ortamı olmasıdır.

Bir Denizaltı Hikâyesi Çekim Yerleri

Bir Denizaltı Hikâyesi Hangi İl İlçede Çekiliyor?Netflix’te yayına girecek uzun soluklu dizilerden bir tanesi olması eklenen Bir denizaltı Hikayesi dizisi için çekim yeri olarak dizinin konusu içerisinde tatil mekanları seçildi. Çekimlerde ise bolca sahil ve denizden yararlanıldı. Dizi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi geldiği zaman dizinin çekim yerlerinden geniş bir şekilde bir biçimde sizlerle söz edeceğiz. Bir Denizaltı Hikayesi dizisi çekim yerleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin çekim yerlerinden söz etmek istedik. Sizlerin de dizide merak ettiğiniz yerler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca dini de bulunacak oyuncuları da Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu burada bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün