Diziler

Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavgalar ayrılıklar bitmiyor! Bu sefer büyük olay gerçekleşti. Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek resti çektiler! Murat Ünalmış, Hilal varsa ben yokum dedi, Hilal Altınbilek, Murat varsa ben yokum dedi! 

Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek sevgili mi diye soranlara yanıt gelmiş oldu! 

Bir Zamanlar Çukurova setinde yine olay yine kavga yine aşk yine ayrılık! Dizi bu sezon kara bulutları bir türlü kovamadı. Dizide son kalan başrol oyuncuları da birbirleri ile kava etti ve diziden ayrılıklarını açıkladı.

Hilal Altınbek önceden de Uğur Güneş ile aşkının bitmesinin ardından Kerem Alışık ile anılmış bu haberler basına yansıyınca Uğur Güneş ile sette gerginlikler yaşamışt ve Güneş diziden ayrılmıştı.

ATV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde yine kavga çıktı. Dizi de bu sezon art arda başrol oyuncuları veda etmiş ve seyirciler şok olmuştu. Dizide kimse kalmadı! Son 2 başrolde birbirleri ile kavga etti! Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkan ikili birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi!

Kavganın ayrıntı kısmına gelmeden önce Bir Zamanlar Çukurova setinde bu sezon yaşananlara bakalım;

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon entrikalar gerçek oldu.

VARAN 1

Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynayacak!

Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynayacak!

Diziden önce Hünkar Yaman kişiliği ile ekrana gelen Vahide Perçin ayrıldı. Vahide Perçin’in ayrılığı şok etkisi yaratırken, ardından ise dizinin Yılmaz’u Uğur Güneş diziden ayrıldı.

VARAN 2

Uğur Güneş’in Kerem Alışık ile eski sevgilisi Hilal Altınbilek içinde aşk söylentilerı çıkması üzerine sette gerginlik meydana geldiği ve en sonunda ayrılma kararı aldığı öğrenilmişti.

VARAN 3

Bu 2 ayrılık sonrası dizinin Behice’si Esra Dermancıoğlu’da diziye veda etti. Esra Dermancıoğu’nun da ekiple hiçbir fotoğrafı olmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

VARAN 4

Ayrılıklar bitmemişti. En son dizinin Hekim Hanım’ı Müjgan kişiliğine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ayrıldı. Melike İpek Yalova’nın da adı diziye yeni müdahil olan partneri Furkan Palalı ile anılmıştı. O ikiliden de ayrılık haberi geldi. İkilinin birbirlerini takibi bıraktığı ve aşklarını noktaladığı bilgisine ulaşıldı. 

VARAN 5

Bir Zamanlar Çukurova setinde olaylar bitmemişti. En son dizinin Ali Rahmet Fekeli’si Kerem Alışık ile dizini Demir’i Murat Ünalmış’ın geçtğimiz haftalarda sette kavga ettiği, çekimlerin durduğu hatta yapımcının sete geldiği öğrenilmişti. İkili içindeki tartışma avukatık dahi olmuştu. 

VE SON PERDE VARAN 6

Daha nelerdir kim kaldı diziden ayrılacak derken dizinin kalan başrollerinden de bilgi geldi. Dizinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek ile dizinin Demir’i Murat Ünalmış içindeki aşk söylentilerı yerini birbirlerini silemye bıraktı. İkili Instagram’dan bibirlerini takipten çıkarken, birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi.  İşte kavganın ayrıntı kısmı;

HEM DİZİDEN HEM BİRBİRLERİNDEN AYRILDILAR!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha’sı Hilal Altınbilek ve dizinin Demir Yaman’ı Murat Ünalmış Instagram hesaplarından birbirlerini sildi! Birbirlerini takipten çıkan ikili birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi! İkili içinde geçtiğimiz aylar aşk söylentisi çıkmılştı. Görülen o ki iklilinin içindeki aşk kavga ile bitti ve fotoğraflar silinip taklipten çıkıldı. Bu hareket diziden ayrılığıda ilan etmiş oldu!

Dizi dünyasında partnerler kavgalı olduklarını saklayabildiğinde saklarken dizi final yapana kadar birbirlerin takipten çıkmazlar. Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış birbirlerini takipten çıkarak ayrılığı duyurmuş oldu. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün