Diziler

Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor

Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran ve 4. sezon onayını alan Bir Zamanlar Çukurova setinde kötü haberler geliyor. Bir Zamanlar Çukurova sete çıkamıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde peş peşe gelen kavga ve aşk haberleri takipçilerini isyan ettirdi!

Uğur Güneş Kerem Alışık kavgası sonrası bir kavga daha!

Daha önce Hilal Altınbilek ile aşk yaşayan Uğur Güneş sonrası adı Kerem Alışık ile anılmıştı. Son haftalarda ise Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış aşkı gündeme gelmişti. Bugünlerde Bir Zamanlar Çukurova setinde Kerem Alışık ve Murat Ünalmış kavgası damga vurdu. Hilal Altınbilek yine paylaşılamayan kadın oldu!

Sete dönen olmadı!

Acil olarak Adanaya giden yapım şirketi sahibi oyuncuları sete çıkartmakta zorlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırılıyor. En azından 2 bölüm daha yayınlayarak sezon finali yapalım kelimeleri sonrası bir kaç oyuncu hariç set sürdürmekte. Lakin Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış halen sete çıkmadığı söyleniyor. 

Bir Zamanlar Çukurova erken final yapıyor!

ATV popüler dizisi Bir zamanlar Çukurova 4. sezonu ekranlarda olacak. Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda bambaşka hikayeler olacak. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova peş peşe ayrılıklar yaşanacak. Kerem Alışık sonrası 2 isim daha çalışmadan ayrılıyor!

2. aşk bombası! 

Bir Zamanlar Çukurova setinde Melike İpek Yalavo ve Furkan Palalı aşk yaşamaya başladı. Ekranların en bi hayli beğeni alan isimleri olan İpek Yalavo ve Furkan Palalı yeni bir aşka yelken açtı. Lakin sette yaşanan olaylar sonrası önceden ayrılan Melike İpek Yalavo sonrası Furkan Palalı da diziden çıkıyor. Furkan Palalı, Kerem Alışık ve Melike İpek Yalavo Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda yer almayacak. Adanaya yeni bir aile yeni bir savaş ekranlara gelecek.

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yetişmeyebilir!

Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı yetişecek mi merak ediliyor. ATV fenomen işi Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı gelmedi. 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı oynayacak Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü yetişmesi için tüm ekip çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı yetişirse dizi yayına girecek, yetişmezse ekranlarda olmayacak.

Ekranların en popüler dizisi Bir Zamanlar Çukurova yaşananlar adeta şok etkisi yarattı. Yapım şirketi olaya el atsa da olay halen tam kapanmış değil.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün