Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü haber geldi! Ani final kararını TRT duyurdu

Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü bilgi geldi! Ani final kararını TRT açıkladı, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü bilgi geldi! Ani final kararını TRT açıkladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü bilgi geldi! Ani final kararını TRT açıkladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü bilgi geldi! Ani final kararını TRT açıkladı

Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü haber! TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs kötü haber hayranlarına açıkladı. TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs apar topar final kararı aldı. İşte bu hafta Bir Zamanlar Kıbrıs ile ilgili verilen o akıbet!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden üzücü haber!

Her hafta perşembe akşamları reyting rekorları kıran, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova gibi yapımlarla birlikte ayakta kalan, Mucize Doktor ve Alev Alev gibi reyting rekortmen dizilerin final yaptığı gün Bir Zamanlar Kıbrıs ayakta kalmıştı. Lakin TRT 1 ani kararla Bir Zamanlar Kıbrıs dizisini apar topar bitirme kararı aldı!

6 bölüm erken sezon finali!

TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 6 bölüm birden finalini öne aldı! Bir Zamanlar Kıbrıs 16. bölümde sezon finali yapıp ekran macerasını devam edecekti. Lakin Bir Zamanlar Kıbrıs bu perşembe günü sezon finali yaparak ekran macerasını tamamlıyor!

Bir Zamanlar Kıbrıs bu perşembe sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını TMC Film’in üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun Bir Zamanlar Kıbrıs 9. bölümde sezon finali yaparak ekran macerasını ara veriyor.

Yasak Elma'da Bomba Ayrılık Açıklandı! Veda Mesajını Yayınladı Dizinin Fanları Şoke Oldu!

Yasak Elma’da Bomba Ayrılık Açıklandı! Veda Mesajını Yayınladı Dizinin Fanları Şoke Oldu!

Bir Zamanlar Kıbrıs önceden TRT 1 aracılığıyla 16. bölümde sezon finali yapacaktı. Lakin ani karar Bir Zamanlar Kıbrsı bu perşembe günü final yaptırıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek fakat TRT 1 çok konuşulacak kararı hayranlarına neden dedirtti.

Hem yeni başlayan iş, hem bu hafta Alev Alev ve Mucize Doktor olmadığı hafta rekorlar kırması beklenirken bitecek dizi Perşembe akşamları Eylül ayında yeni bir yarışa girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün