Diziler

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?

Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz'da Kim Ayrılıyor?

Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz’da Kim Ayrılıyor?

Kanal D’nin bi hayli beğeni alan dizisi Sadakatsiz dizisinde bomba fragman! Sadakatsiz sezon finali 31. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz yeni sezonda diziden hangi bomba isim ayrılıyor?

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un başrolünde olduğu Sadakatsiz dizisinde bomba sezon finali geliyor! Çarşamba akşamlarını reyting birincisi dizisi Sadakatsiz sezon finaline bombalarla giriyor. Heyecan dorukta 3. fragman!

Sadakatsiz sezon finalinde ölüm var!

Sadakatsiz dizisinde sezon finalinin 3.fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz yeni sezonda diziden hangi bomba isim ayrılıyor?

Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Sadakatsiz sezon finaline bomba gibi giriyor! MedYapım büyük sürprizler olacak dediği Sadkatsiz 31. bölümde kim ölecek?

Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanında Asya, Derin’in evine gider ve Derin’i bi gelir misin bir şey konuşmak istiyorum der. Bunun üzerine Derin’in annesi Gönül “Sizin konuşacak neyiniz kaldı?” der. Derin ise “Ne olacak anne beni mi öldürecek” der ve Asya ile gider. 

Daha sonra görüntülerde Asya ve Derin arabayla bir uçurumdan düşmek üzere olduğu görülür. Görünen o ki, tüm o flashbackler Asya ve Derin’in ölümü beklerken ki birbirlerine Volkan’ın hayatlarına nasıl yalanlarla girdikleridir.

Peki kim ölecek?

Sadakatsiz dizisinde Derin kişiliğinin diziden ayrılacağı konuşulmaktadu. Bu fragmanla diziden Melis Sezen’in ayrılacağı iddiaları kuvvetlendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün