Diziler

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Serkay Tütüncü'den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Sadakatsiz dizisinde şok ayrılık! Sadakatsiz dizisinde başrolün ölümü sezon finaline damga vuracak!

Sadakatsiz dizisinde başrolün ayrılığı şok etkisi yaratacak! Sezonun en fazla konuşulan dizisi Sadakatsiz’de bomba bir sezon finali geliyor. 

İngiliz yapımı BBC’nin Doctor Foster dizisinden bir araya getirilen Sadakatsiz dizisi 2 Haziran 2021 Çarşamba akşamı sezon finali ile ekranlara gelecek. Medyapım sürprizlerde dolu bomba bir sezon finali geleceğini açıklamıştı. Öyle de oldu!

Sadakatsiz dizisinde yaşanacak ayrılık gündem olacak! Sadakatsiz dizisinin seyircileri bu ayrılığı nasıl karşılayacak merak konusu. Çünkü dizinin başrolü diziden ayrılıyor!

Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk’un başrolünde olduğu dizi sezon finali ile büyük yankı uyandıracak. Dizide ölerek veda eden isim kim olacak? Sadakatsiz dizisinde büyük şok yaşanacak! Ekranlar bu sene en bomba ölümleri Yasak Elma sonrası yine Medyapım imzalı Sadakatsiz dizinde göreceğe benziyor.

Sadakatsiz kahreden veda!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/MdKwSXhHfML.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Sadakatsiz dizisinde önce Melis Sezen ardından da Cansu Dere’nin dizden ayrılacağı haberleri ortaya atılmıştı. Bu haberlerden biri gerçekleşiyor! 

Aldatılına bir kadının yaşadığı durumları anlatan dizi tanıtımlarında beri büyük ilgi oldağı olmuştu. Orjinal konusu 10 bölümlük olan dizi reyting listesinde zirveden inmeyince uzatılarak devam kararı almıştı.

Sadakatsiz son bölümünde Derin, Asya’yı rezil etmek isterken kendisinin iyice psikolojik olarak iyi durumda olmadığını ilan etmişti. Peki şimdi ne olacak, Derin kendisini artık nasıl etkili bir hale sokabilir derken ayrılık haberi geldi! 

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM’DE NELER OLACAK?

Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Fragmanda başrolün ölümü sosyal platformyı salladı!

Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanında Asya ve Derin’in arabada uçurumdan düşmek üzere olduğu görülüyor.

Asya, Derin’in evine giderek Derin’i çağırır ve konuşmak istediklerim var der. Gönül ise “Sizin konuşacak bir şeyiniz kalmadı artık” dyerek engel olmak ister fakat Derin “Ne olacak anne beni mi öldürecek” der. Bunun üzerine bir diğer sahne ekrana gelir. Burada Asya Derin’in direksiyonda olduğu bir arabada uçurum kenarında düşmek üzere görülürler. Bu da demek oluyor ki flashbackler Asya ve Derin’in Volkan’ı kendilerinin nasıl kadndırdıklarını anlattıklarını izleyeceğiz ve son sahede araba uçurumdan düşerek sezon finali yapacak.

Peki Derin mi Asya mı ölecek? Şimdilik bunun cevabı aslında kesinlikle veremiyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün