Diziler

Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar…

Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar…, arayışı içine giren okurlarımız için Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar…

Ekranların en kaliteli işlerinden birisi olan fakat reytinglere kurban giden Kanal D’nin bi hayli beğeni alan dizisi Hekimoğlu dün akşam yayına giren son bölümü ile ekranlara veda mi etti? Yeni son bölüm final fragmanı yayınlanmaması dizi seyircilerini hayal kırıklığına uğrattı derken Blu Tv’nin tweeti heyevcan yarattı!

Kanal D ve Ojo Pictures, Hekimoğlu dizisinin fişini çekerek final kararını vermişti. Önümüzdeki hafta final yapması beklenen Hekimoğlu dizisi bu hafta final fragmanı yayınlanmadı. Durumlar bu şekilde idrak edince dizinin seyircileri “Yoksa final olmayacak mı” diye umut ekmeye çalışırken, “Bir finali bile mi çok gördünüz?” düşünceleri içinde sıkışıp kaldı.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi usta isimlerin müthiş uyumu ile ekranlara gelen Hekimoğlu akılları karıştırdı. Oldukça farklı tarzı ve farklı çekim tarzları ile unutulmaz bölümler sıradayken artık onları dijitalde de izleyemeyecek miyiz?

Blu Tv’ye geçmesine dair söylentiler olan dizide Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın diziden ayrılması üzerine yeni bölümlerinin nasıl bulunacağı yerlerine yeni oyuncular mı geleceği merak ediliyordu. Lakin Hekimoğlu dizisinin dijital platforma geçmesine dair de bir açıklama hala gelmedi. 

BLUTV’DEN HEYECANLANDIRAN TWEET

Teşkilat Dizisinden Ayrılıklar Bitmiyor! Yaprak Dökümü!

Teşkilat Dizisinden Ayrılıklar Bitmiyor! Yaprak Dökümü!

Hekimoğlu seyircileri üzgün bir haldeyken, BluTv’den meraklandıran bir tweet geldi! Hekimoğlu resmi sosyal platform hesapları profillerinde ki “Her Salı Kanal D’de” ifadesini kaldırırken, Blu Tv’den meraklandıran tweet..

Hekimoğlu seyirci kitlesi sosyal platformda pek kendini gösteren bir kitle olmadığı için yapım aracılığıyla dizinin üzeri iyi çizildi.. Her ne kadar oyuncuların “Reyting beklentimiz yoktu” yapımcı ve kanalın da “Reyting sebebiyle bitmedi, 3 sezon olarak planladı” demeleri inandırıcı olmasa da, dram, mafya, acıtasyon, basit sever Türk seyircisinin reytingleri diziye finali getirdi.

ABD yapımı ödüllü House dizisinin asla ülkemize uyarlanamaz derken, büyük bir başarı ile cesurca bir araya getirilen dizi, reyting listesinde ilerleyemese de tarihe adını yazdırmayı başardı. Bazı kullanıcılar “iyi ki az seyircisi vardı yoksa bu dizi yoksa linç üzerine linç yerdi. ” yorumları yaptı.   

Blu Tv sosyal platform hesabından “Blu Tv’de hangi diziyi görmek isterdiniz?” diye bir tweet attı. Bu tweet “Yoksa Hekimoğlu için mi soruldu?” diye yorumlanarak heyecan yarattı. Lakin halen olumlu bir açıklama gelmedi. Hekimoğlu dizisinin final fragmanı yayına girecek mı yoksa yayından kaldırılarak veda bile etmeyecek mi? önümüzdeki günlerde göreceğiz. Lakin alınan bilgilere göre dizini final fragmanı önümüzdeki günlerde sürpriz bir biçimde yayına girecek ve ne yazık ki dijital platforma geçemeyerek elveda diyecek ve tarihteki yerini alacak. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün