Biyografi

Müge Anlı canlı yayında bayıldı! Bayılmasında ne yapsın! Eşinin amcasıyla kaçtı ailesi kahroldu!

Müge Anlı canlı yayında bayıldı! Bayılmasında ne yapsın! Eşinin amcasıyla kaçtı ailesi kahroldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Müge Anlı canlı yayında bayıldı! Bayılmasında ne yapsın! Eşinin amcasıyla kaçtı ailesi kahroldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Müge Anlı canlı yayında bayıldı! Bayılmasında ne yapsın! Eşinin amcasıyla kaçtı ailesi kahroldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı canlı yayında bayıldı! Bayılmasında ne yapsın! Eşinin amcasıyla kaçtı ailesi kahroldu!

Müge Anlı canlı yayında büyük şok. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yayına giren bölümde olağanüstü bir olay yaşandı! Eşinin amcasıyla kaçan kadın ailesini kahretti! Müge Anlı’da olağanüstü olay ekrana kitledi!

Müge Anlı canlı yayınında bayıldı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 19 mayıs 2021 yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kendisinden 14 gündür haber alınamayan Seda aksu gittiği yer aileyi kahretti!

6 Mayıs tarihinden bu yana haber alınamayan Seda Aksu ailesi canlı yayına çıktı. Seda Aksu ile ortadan kaybolan Emir Aksu ve Gülüş Aksu canlı yayında buluştu.

Mustafa Aksakallı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Ezgi Mola ile Evlendi Mi?

Mustafa Aksakallı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Ezgi Mola ile Evlendi Mi?

Eşinin yaşamındaki kadın Seda Aksu çıktı!

Eşinin amcası olan insana kaçtığı öğrenilen Seda Aksu, Gülüş Aksu şok etti! Gülüş Aksu “Seda Aksu eşimle aynı yerde birşey paylaşmış” diyerek telefondan şok olayı ifşa etti.

Kardeşinin gelinini sevgili mi yaptı?

Daha önce de eşiyle tartışan Gülüş hanım “Kardeşimin gelinini bana sevgili olarak mı tanıtacaksın” diyerek iddiayı yalanlamış olduğu ortaya çıksa da aynı yerde yakayı ele verdilar.

6 Mayıs tarihinde eşi Emir aksu’nun taksiyle evden uzaklaştığını itiraf eden Gülüş Aksu, aynı tarihte Seda Aksu’nun da ortadan kaybolduğunu açıkladı.

20 senedir kayınvalidesinin bakımını üstlenen Seda Aksu’nun da kendi eşiyle problemleri olduğu ve sürekli olarak Gülüş hanıma isyan ettiği bilgisine ulaşıldı. 

Arzu Mercan canlı yayında bayıldı!

Emir Aksu ile kaçtığı düşünülen kızının fotoğrafları ekrana gelince Arzu Mercan isimli anne daha fazla dayanamadı. Nefes almakta zorlanan Arzu hanım hastaneye kaldırıldı!

İşte o anlar!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/Qui8Fgi9238.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün