Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı

Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı

Özbekistan’da Mendirman Celaleddin adıyla yayına giren dizi, ülkemizde Bozkır Aslanı Celaleddin ismiyle yayınlanmaya başlamıştır. 21 Mayıs 2021 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin proje tasarımını Mehmet Bozdağ yapmıştır. Oyuncu ekibinde bulunan hem Türk hem de Özbek oyuncuların bulunduğu Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde merak edilen isimlerden biride Celaleddin Mihricihan olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Celaleddin Mihricihan kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi Celaleddin Mihricihan kimdir? Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi Celaleddin Mihricihan kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Dizisi Celaleddin Mihricihan Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Celaleddin Mihricihan kişiliği ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Celaleddin Mihricihan kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Dizisi Celaleddin Mihricihan Kimdir?

Türk Özbek ortak yapımı olan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Celaleddin Mihricihan kişiliğine güzel oyuncu Rayxon Ulasenova hayat vermektedir. Kısa sürede oldukça büyük beğeni alan dizinin seyircileri, Celaleddin Mihricihan kişiliği kadar bu karaktere hayat veren Özbekistanlı oyuncu Rayxon Ulasenova’yı da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Celaleddin Mihricihan kişiliğine hayat veren güzel oyuncu Rayxon Ulasenova’yı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Rayxon Ulasenova

38 yaşındaki oyuncu 1982 senesinde Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent şehrinde dünyaya gelmiştir. Bir süre Namangan şehrinde yaşayan Rayxon Ulasenova, ardından ailesi ile birlikte Taşkent’e dönmüştür. Taşkent’e döndükten sonra dans kulübüne katılan ve lise yaşamı boyunca çeşitli dans gösterilerinde bulunan Rayxon Ulasenova, danstaki başarısı aracılığıyla bir çok ödül de almıştır. Özbek Devlet Sanat ve Kültür Üniversitesi’nden mezun olan Rayxon Ulasenova bunun yanı sıra tiyatro oyuncusudur. 2001 senesinden beri İlkhom tiyatro stüdyosun da çalışan tecrübeli oyuncu, önceden bir çok televizyon programında da sunucu olarak yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı The Deceived Woman isimli projeyle yakalayan güzel oyuncu Rayxon Ulasenova, bu sezon Celaleddin Mihricihan kişiliğine hayat verdiği Bozkır Aslanı Celaleddin dizisiyle Atv ekranlarında seyirci karışısına çıkacaktır.

Rayxon Ulasenova Yer Aldığı Diziler

Şeytan
Vatan
Terk edilmiş
Çılgın
Baron
Akrep
Bozkır Aslanı Celaleddin

Rayxon Ulasenova Resmi İnstagram Hesabı

Hem Özbekistan’da hem de ülkemizde tanınan tecrübeli oyuncu Rayxon Ulasenova sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncunun intagram da 243 gönderisi ve 894 bin takipçi mevcuttur. Rayxon Ulasenova’nın resmi instagram hesabı: @raykhonulasenova_official

Rayxon Ulasenova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

38 yaşında ki güzel oyuncu Rayxon Ulasenova, Olim Ulasenova ile evlidir. Kızlık soyadı Iforzoda olan oyuncu eşinin soyadını kullanmaktadır. Uzun senelerdır Olim Ulasenova ile evli olan ve oyuncunun 2 kızı ve 1 oğlu mevcuttur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Celaleddin Mihricihan kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncu Rayxon Ulasenova’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker